- Home
- Wonen
- Verlichting
- Buitenverlichting
- Konstsmide Modena 7302-320 Buitenlamp (wand) Spaarlamp, LED...
Konstsmide Modena 7302-320 Buitenlamp (wand) Spaarlamp, LED E27 60 W Verzinkt
Een cadeau voor pakjesavond? Konstsmide Modena 7302-320 Buitenlamp (wand) Spaarlamp, LED E27 60 W Verzinkt is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 63,99
Prijsgeschiedenis · 3 maandenbij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 69,94 20 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 69,94 20 € 63,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Konstsmide
- Categorie
- Buitenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Konstsmide buitenverlichting
- Beste keuze
- De beste buitenverlichting van 2026
- Productcode
- 7302-320
- GTIN
- 7318307302325
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 59,99 op 15 oktober 2026 (nu € 63,99, gemiddeld € 63,10).
- Laagste prijs
- € 59,99
- Hoogste prijs
- € 63,99
- Gemiddeld
- € 63,10
- Nu
- € 63,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 59,99
- Hoogste prijs
- € 63,99
- Gemiddeld
- € 63,10
- Nu
- € 63,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Konstsmide Modena 7302-320 Buitenlamp (wand) Spaarlamp, LED...
Konstsmide wandlamp Modena Buitenlamp van verzinkt staalMet rasterglasVeiligheidstype: IP44 Buitenwandlamp · Gebruiksaanwijzing.
Veelgestelde vragen over de Konstsmide Modena 7302-320 Buitenlamp (wand) Spaarlamp, LED...
- Wat kost de Konstsmide Modena 7302-320 Buitenlamp (wand) Spaarlamp, LED E27 60 W Verzinkt?
- De Konstsmide Modena 7302-320 Buitenlamp (wand) Spaarlamp, LED E27 60 W Verzinkt kost € 63,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Konstsmide Modena 7302-320 Buitenlamp (wand) Spaarlamp, LED E27 60 W Verzinkt in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 59,99 (op 15 oktober 2026). De huidige prijs van € 63,99 ligt € 4,00 (7%) hoger; gemiddeld was de prijs € 63,10.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Konstsmide Modena 7302-320 Buitenlamp (wand) Spaarlamp, LED E27 60 W Verzinkt?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 69,94. Levertijd: 20.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Konstsmide Modena 7302-320 Buitenlamp (wand) Spaarlamp, LED E27 60 W Verzinkt?
- Merk: Konstsmide; Productcode: 7302-320; GTIN: 7318307302325.