1. Home
  2. Hobby & boeken
  3. Hobby & knutselen
  4. Faller 232012 N Jubileummodel Öhlermühle met figuur
Faller

Faller 232012 N Jubileummodel Öhlermühle met figuur

Prijs

€ 42,99

Prijsgeschiedenis · 3 maanden

bij Conrad

+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 48,94 3 Koop bij Conrad

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 16:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Conrad Laagste prijs + € 5,95 verzendkosten Totaal € 48,94 3 € 42,99 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Faller
Categorie
Hobby & knutselen
Meer van dit merk
Alle Faller hobby & knutselen
Beste keuze
De beste hobby & knutselen van 2026
Productcode
232012
GTIN
4104090320126

Prijsgeschiedenis

Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 39,99 op 21 oktober 2026 (nu € 42,99, gemiddeld € 41,30).

Laagste prijs
€ 39,99
Hoogste prijs
€ 42,99
Gemiddeld
€ 41,30
Nu
€ 42,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 39,99
Hoogste prijs
€ 42,99
Gemiddeld
€ 41,30
Nu
€ 42,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Faller 232012 N Jubileummodel Öhlermühle met figuur

Ter gelegenheid van ons 80-jarig jubileum wordt ons vaderland – het Zwarte Woud – in de schijnwerpers gezet door onze modelwereld. WAS heeft ons altijd al geïnspireerd en is een jaar lang bijzonder zichtbaar: De kunst van modelbouw, geworteld in het Zwarte Woud!Een echt origineel! Dit Zwarte...

Veelgestelde vragen over de Faller 232012 N Jubileummodel Öhlermühle met figuur

Wat kost de Faller 232012 N Jubileummodel Öhlermühle met figuur?
De Faller 232012 N Jubileummodel Öhlermühle met figuur kost € 42,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Faller 232012 N Jubileummodel Öhlermühle met figuur in de afgelopen 90 dagen?
De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 39,99 (op 21 oktober 2026). De huidige prijs van € 42,99 ligt € 3,00 (8%) hoger; gemiddeld was de prijs € 41,30.
Wat zijn de verzendkosten voor de Faller 232012 N Jubileummodel Öhlermühle met figuur?
Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 48,94. Levertijd: 3.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Faller 232012 N Jubileummodel Öhlermühle met figuur?
Merk: Faller; Productcode: 232012; GTIN: 4104090320126.
Alles in Hobby & knutselen
€ 42,99
Conrad
Naar winkel