- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- TOOLCRAFT TO-6687738 Werklamp LED werkt op een accu 10 W 140...
TOOLCRAFT TO-6687738 Werklamp LED werkt op een accu 10 W 1400 lm
Een cadeau voor pakjesavond? TOOLCRAFT TO-6687738 Werklamp LED werkt op een accu 10 W 1400 lm is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 9,99
bij Conrad
+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 18,89 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 12:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 8,90 verzendkosten Totaal € 18,89 3 € 9,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- TOOLCRAFT
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle TOOLCRAFT binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 20
- Productcode
- TO-6687738
- GTIN
- 4064161025117
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 9,99.
- Laagste prijs
- € 9,99
- Hoogste prijs
- € 9,99
- Gemiddeld
- € 9,99
- Nu
- € 9,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 9,99
- Hoogste prijs
- € 9,99
- Gemiddeld
- € 9,99
- Nu
- € 9,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de TOOLCRAFT TO-6687738 Werklamp LED werkt op een accu 10 W 140...
Beschermd tegen stof en spatwater: deze robuuste werklamp van Toolcraft is zowel geschikt voor flexibel gebruik in de werkplaats als voor nachtelijke werkzaamheden in de open lucht. Met 1.400 lumen geeft de draagbare lamp, die dankzij de draaibare handgreep ook als staande lamp is te gebruiken,...
Veelgestelde vragen over de TOOLCRAFT TO-6687738 Werklamp LED werkt op een accu 10 W 140...
- Wat kost de TOOLCRAFT TO-6687738 Werklamp LED werkt op een accu 10 W 1400 lm?
- De TOOLCRAFT TO-6687738 Werklamp LED werkt op een accu 10 W 1400 lm kost € 9,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de TOOLCRAFT TO-6687738 Werklamp LED werkt op een accu 10 W 1400 lm in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de TOOLCRAFT TO-6687738 Werklamp LED werkt op een accu 10 W 1400 lm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 9,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de TOOLCRAFT TO-6687738 Werklamp LED werkt op een accu 10 W 1400 lm?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 18,89. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de TOOLCRAFT TO-6687738 Werklamp LED werkt op een accu 10 W 1400 lm?
- Merk: TOOLCRAFT; Productcode: TO-6687738; GTIN: 4064161025117.