- Home
- Hobby & boeken
- Hobby & knutselen
- Faller 232150 N Weberhuis CityLife
Faller 232150 N Weberhuis CityLife
Prijs
€ 41,99
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 47,94 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 16:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 47,94 3 € 41,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Faller
- Categorie
- Hobby & knutselen
- Meer van dit merk
- Alle Faller hobby & knutselen
- Beste keuze
- De beste hobby & knutselen van 2026
- Productcode
- 232150
- GTIN
- 4104090321505
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 41,99.
- Laagste prijs
- € 41,99
- Hoogste prijs
- € 41,99
- Gemiddeld
- € 41,99
- Nu
- € 41,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 41,99
- Hoogste prijs
- € 41,99
- Gemiddeld
- € 41,99
- Nu
- € 41,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Faller 232150 N Weberhuis CityLife
Modern stadsleven gewenst? Dit model brengt frisse wind in elke buitenstad en verfraait de modelbouwinstallatie op stijlvolle wijze. Met zijn witte muren, het dak van zwarte bakstenen, het royale balkon en de elegante houten sieringen en grote ramen op de begane grond is het een echte blikvanger...
Veelgestelde vragen over de Faller 232150 N Weberhuis CityLife
- Wat kost de Faller 232150 N Weberhuis CityLife?
- De Faller 232150 N Weberhuis CityLife kost € 41,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Faller 232150 N Weberhuis CityLife in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Faller 232150 N Weberhuis CityLife is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 41,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Faller 232150 N Weberhuis CityLife?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 47,94. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Faller 232150 N Weberhuis CityLife?
- Merk: Faller; Productcode: 232150; GTIN: 4104090321505.