- Home
- Wonen
- Verlichting
- Lampen & lichtbronnen
- Paulmann 28522 LED-lamp E27 6 W Goud (Ø x h) 60 mm x 104 mm...
Paulmann 28522 LED-lamp E27 6 W Goud (Ø x h) 60 mm x 104 mm 1 stuk(s)
Een cadeau voor pakjesavond? Paulmann 28522 LED-lamp E27 6 W Goud (Ø x h) 60 mm x 104 mm 1 stuk(s) is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 9,99
bij Conrad
+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 18,89 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 12:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 8,90 verzendkosten Totaal € 18,89 3 € 9,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Paulmann
- Categorie
- Lampen & lichtbronnen
- Meer van dit merk
- Alle Paulmann lampen & lichtbronnen
- Beste keuze
- De beste lampen & lichtbronnen van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 20
- Productcode
- 28522
- GTIN
- 4000870285220
- Kleur
- Goud
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 9,99.
- Laagste prijs
- € 9,99
- Hoogste prijs
- € 9,99
- Gemiddeld
- € 9,99
- Nu
- € 9,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 9,99
- Hoogste prijs
- € 9,99
- Gemiddeld
- € 9,99
- Nu
- € 9,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Paulmann 28522 LED-lamp E27 6 W Goud (Ø x h) 60 mm x 104 mm...
LED-lampen met gouden licht zijn helemaal trendy. De retro-AGL van volglas is niet alleen een decoratieve blikvanger, ze zorgen ook voor een gezellige sfeer zoals bij kaarslicht. Laat de vintage charme zonder scrupules in uw huis intrekken – de energiezuinige LED-techniek is namelijk gegarandeerd...
Veelgestelde vragen over de Paulmann 28522 LED-lamp E27 6 W Goud (Ø x h) 60 mm x 104 mm...
- Wat kost de Paulmann 28522 LED-lamp E27 6 W Goud (Ø x h) 60 mm x 104 mm 1 stuk(s)?
- De Paulmann 28522 LED-lamp E27 6 W Goud (Ø x h) 60 mm x 104 mm 1 stuk(s) kost € 9,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Paulmann 28522 LED-lamp E27 6 W Goud (Ø x h) 60 mm x 104 mm 1 stuk(s) in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Paulmann 28522 LED-lamp E27 6 W Goud (Ø x h) 60 mm x 104 mm 1 stuk(s) is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 9,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Paulmann 28522 LED-lamp E27 6 W Goud (Ø x h) 60 mm x 104 mm 1 stuk(s)?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 18,89. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Paulmann 28522 LED-lamp E27 6 W Goud (Ø x h) 60 mm x 104 mm 1 stuk(s)?
- Merk: Paulmann; Productcode: 28522; GTIN: 4000870285220.