- Home
- Kantoor
- Schrijfwaren & kantoorartikelen
- Cimco 212157 Balpenvulling Rood 10 stuk(s)
Cimco 212157 Balpenvulling Rood 10 stuk(s)
Een cadeau voor pakjesavond? Cimco 212157 Balpenvulling Rood 10 stuk(s) is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 12,99
bij Conrad
+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 21,89 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 8,90 verzendkosten Totaal € 21,89 3 € 12,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Cimco
- Categorie
- Schrijfwaren & kantoorartikelen
- Meer van dit merk
- Alle Cimco schrijfwaren & kantoorartikelen
- Beste keuze
- De beste schrijfwaren & kantoorartikelen van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 25
- Productcode
- 212157
- GTIN
- 4021104121572
- Kleur
- Rood
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 12,99.
- Laagste prijs
- € 12,99
- Hoogste prijs
- € 12,99
- Gemiddeld
- € 12,99
- Nu
- € 12,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 12,99
- Hoogste prijs
- € 12,99
- Gemiddeld
- € 12,99
- Nu
- € 12,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Cimco 212157 Balpenvulling Rood 10 stuk(s)
Markeerstift voor diepe gaten II navullingen...
Veelgestelde vragen over de Cimco 212157 Balpenvulling Rood 10 stuk(s)
- Wat kost de Cimco 212157 Balpenvulling Rood 10 stuk(s)?
- De Cimco 212157 Balpenvulling Rood 10 stuk(s) kost € 12,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Cimco 212157 Balpenvulling Rood 10 stuk(s) in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Cimco 212157 Balpenvulling Rood 10 stuk(s) is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 12,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Cimco 212157 Balpenvulling Rood 10 stuk(s)?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 21,89. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Cimco 212157 Balpenvulling Rood 10 stuk(s)?
- Merk: Cimco; Productcode: 212157; GTIN: 4021104121572.