1. Home
  2. Wonen
  3. Verlichting
  4. Buitenverlichting
  5. OSRAM HOMELIGHTING ENDURA Classic Calice Wall Sensor E27 409...
OSRAM HOMELIGHTING

OSRAM HOMELIGHTING ENDURA Classic Calice Wall Sensor E27 4099854460852 LED-buitenlamp (wand) LED E27

Een cadeau voor pakjesavond? OSRAM HOMELIGHTING ENDURA Classic Calice Wall Sensor E27 4099854460852 LED-buitenlamp (wand) LED E27 is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.

Prijs

€ 41,99

bij Conrad

+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 47,94 3 Koop bij Conrad

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Conrad Voordeligst + € 5,95 verzendkosten Totaal € 47,94 3 € 41,99 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
OSRAM HOMELIGHTING
Categorie
Buitenverlichting
Meer van dit merk
Alle OSRAM HOMELIGHTING buitenverlichting
Beste keuze
De beste buitenverlichting van 2026
Cadeaus
Meer cadeaus tot € 50
Productcode
4099854460852
GTIN
4099854460852

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 41,99.

Laagste prijs
€ 41,99
Hoogste prijs
€ 41,99
Gemiddeld
€ 41,99
Nu
€ 41,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 41,99
Hoogste prijs
€ 41,99
Gemiddeld
€ 41,99
Nu
€ 41,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de OSRAM HOMELIGHTING ENDURA Classic Calice Wall Sensor E27 409...

Roestvrij stalen lamp met glazen diffuser. Producteigenschappen: beschikbaar met en zonder bewegingssensor. Behuizing van roestvrij staal. Beschermingsklasse: IP44. Productvoordelen: Hoge flexibiliteit bij de keuze van de lamp dankzij E27-fitting. Eenvoudige en snelle installatie. Toepassingen:...

Veelgestelde vragen over de OSRAM HOMELIGHTING ENDURA Classic Calice Wall Sensor E27 409...

Wat kost de OSRAM HOMELIGHTING ENDURA Classic Calice Wall Sensor E27 4099854460852 LED-buite...?
De OSRAM HOMELIGHTING ENDURA Classic Calice Wall Sensor E27 4099854460852 LED-buite... kost € 41,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de OSRAM HOMELIGHTING ENDURA Classic Calice Wall Sensor E27 4099854460852 LED-buite... in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de OSRAM HOMELIGHTING ENDURA Classic Calice Wall Sensor E27 4099854460852 LED-buite... is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 41,99.
Wat zijn de verzendkosten voor de OSRAM HOMELIGHTING ENDURA Classic Calice Wall Sensor E27 4099854460852 LED-buite...?
Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 47,94. Levertijd: 3.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de OSRAM HOMELIGHTING ENDURA Classic Calice Wall Sensor E27 4099854460852 LED-buite...?
Merk: OSRAM HOMELIGHTING; Productcode: 4099854460852; GTIN: 4099854460852.
Alles in Buitenverlichting
€ 41,99
Conrad
Naar winkel