- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Nordlux Coupar 2218053003 Hanglamp E27 Zwart
Nordlux Coupar 2218053003 Hanglamp E27 Zwart
Een cadeau voor pakjesavond? Nordlux Coupar 2218053003 Hanglamp E27 Zwart is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 20,99
Prijsgeschiedenis · 3 maandenLaagste prijs in 90 dagen
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 26,94 1-3 working days Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 12:23 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 26,94 1-3 working days € 20,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Nordlux
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Nordlux binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 30
- Productcode
- 2218053003
- GTIN
- 5704924010576
- Kleur
- Zwart
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 20,99 op 25 oktober 2026 (nu € 20,99, gemiddeld € 23,66).
- Laagste prijs
- € 20,99
- Hoogste prijs
- € 23,99
- Gemiddeld
- € 23,66
- Nu
- € 20,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 20,99
- Hoogste prijs
- € 23,99
- Gemiddeld
- € 23,66
- Nu
- € 20,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Nordlux Coupar 2218053003 Hanglamp E27 Zwart
De Coupar-serie van de Deense designduo Says WHO toont een moderne interpretatie van een traditionele lantaarn. De serie biedt heldere lijnen en tegelijkertijd een zacht, afgerond design en brengt klassieke details op harmonische wijze in overeenstemming met een moderne, moderne look. Het geribbelde...
Veelgestelde vragen over de Nordlux Coupar 2218053003 Hanglamp E27 Zwart
- Wat kost de Nordlux Coupar 2218053003 Hanglamp E27 Zwart?
- De Nordlux Coupar 2218053003 Hanglamp E27 Zwart kost € 20,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Nordlux Coupar 2218053003 Hanglamp E27 Zwart in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 20,99 (op 25 oktober 2026). De huidige prijs van € 20,99 is daarmee de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen; gemiddeld was de prijs € 23,66.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Nordlux Coupar 2218053003 Hanglamp E27 Zwart?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 26,94. Levertijd: 1-3 working days.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Nordlux Coupar 2218053003 Hanglamp E27 Zwart?
- Merk: Nordlux; Productcode: 2218053003; GTIN: 5704924010576.