1. Home
  2. Speelgoed
  3. Speelgoedvoertuigen & RC
  4. ZÜNDAPP Stadsfiets C800 28 inch (Crème)
Zündapp

ZÜNDAPP Stadsfiets C800 28 inch (Crème)

Beige

Prijs

€ 999,00

bij Lidl-shop.nl

+ € 5,00 verzendkosten Totaal € 1.004,00 out of stock

Prijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 00:13 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Lidl-shop.nl; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Lidl-shop.nl Laagste prijs + € 5,00 verzendkosten Totaal € 1.004,00 out of stock € 999,00
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Zündapp
Categorie
Speelgoedvoertuigen & RC
Meer van dit merk
Alle Zündapp speelgoedvoertuigen & rc
Beste keuze
De beste speelgoedvoertuigen & rc van 2026
GTIN
4255676604434
Kleur
Beige

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 999,00.

Laagste prijs
€ 999,00
Hoogste prijs
€ 999,00
Gemiddeld
€ 999,00
Nu
€ 999,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 999,00
Hoogste prijs
€ 999,00
Gemiddeld
€ 999,00
Nu
€ 999,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de ZÜNDAPP Stadsfiets C800 28 inch (Crème)

Zündapp C800 Stadsfiets 28 inch - Stadsfiets met instapframe Comfortabele rit voor het dagelijks leven en woon-werkverkeer De Zündapp C800 stadsfiets is ontworpen voor ontspannen rijden in de stad en biedt met het instapframe comfortabel op- en afstappen. Het stalen frame zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid, terwijl de vaste voorvork met spoorveerdruk de besturing na een bocht betrouwbaar centreert. Door de comfortabele zithouding en het geveerde zadel zijn ook langere afstanden aangenamer, wat zowel dagelijkse pendelaars als recreatieve fietsers ten goede komt. Technische uitrusting die alledaags gebruik vergemakkelijkt Uitgerust met de Shimano Nexus 3-speed naafversnelling maakt de fiets eenvoudige versnellingswisselingen en weinig onderhoud mogelijk. Een naafversnelling bevindt zich in het achterwielnaafgebied en beschermt het schakelsysteem tegen vuil, wat hem bijzonder onderhoudsarm maakt. De draaischakelaar RevoShift maakt een nauwkeurige versnellingskeuze mogelijk zonder

Veelgestelde vragen over de ZÜNDAPP Stadsfiets C800 28 inch (Crème)

Wat kost de ZÜNDAPP Stadsfiets C800 28 inch (Crème)?
De ZÜNDAPP Stadsfiets C800 28 inch (Crème) kost € 999,00 bij Lidl-shop.nl (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de ZÜNDAPP Stadsfiets C800 28 inch (Crème) in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de ZÜNDAPP Stadsfiets C800 28 inch (Crème) is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 999,00.
Wat zijn de verzendkosten voor de ZÜNDAPP Stadsfiets C800 28 inch (Crème)?
Bij Lidl-shop.nl, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,00 verzendkosten; in totaal € 1.004,00. Levertijd: out of stock.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de ZÜNDAPP Stadsfiets C800 28 inch (Crème)?
Merk: Zündapp; GTIN: 4255676604434.
Alles in Speelgoedvoertuigen & RC
€ 999,00
Lidl-shop.nl