1. Home
  2. Baby
  3. Olvarit knijpfruit smoothie gemengde bessen 12M+ 100 g * 4
Olvarit

Olvarit knijpfruit smoothie gemengde bessen 12M+ 100 g * 4

Een cadeau voor pakjesavond? Olvarit knijpfruit smoothie gemengde bessen 12M+ 100 g * 4 is te koop bij Joybuy. Bestel op tijd voor 5 december.

Prijs

€ 4,44

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 08:01 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Joybuy Voordeligst Verzendkosten: zie winkel 2 € 4,44 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Olvarit
Categorie
Baby
Meer van dit merk
Alle Olvarit baby
Beste keuze
De beste baby van 2026
Cadeaus
Meer cadeaus tot € 5

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,44.

Laagste prijs
€ 4,44
Hoogste prijs
€ 4,44
Gemiddeld
€ 4,44
Nu
€ 4,44
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 4,44
Hoogste prijs
€ 4,44
Gemiddeld
€ 4,44
Nu
€ 4,44
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Olvarit knijpfruit smoothie gemengde bessen 12M+ 100 g * 4

Ontdek de Olvarit KnijpFruit Smoothie in de smaak Mixed Berries, de perfecte onderweg snack voor jouw kleintje vanaf 12 maanden. Gemaakt met pure en natuurlijke ingrediënten, bevat deze heerlijke smoothie een blend van 29,13% appel, 24,5% banaan, 15% gefermenteerde melk en een mix van bessen zoals bosbes, braam en aardbei. Verrijkt met melkmineralen en L-ascorbinezuur (Vitamine C), bevat het geen toegevoegde suikers – alleen de natuurlijke suikers uit het fruit zelf. Het handige, leuk te gebruiken knijpzakje is ideaal voor een verantwoord tussendoortje onderweg. Bewaar het product op een droge, koele plaats. Na openen dien je de rest van de inhoud afgesloten in de koelkast te bewaren en binnen 24 uur te gebruiken. Dit product is gepasteuriseerd en verpakt in een beschermende atmosfeer om kwaliteit en versheid te garanderen. Let op: het bevat melk. Vermijd altijd contact met ogen en huid en volg de volledige gebruiksaanwijzing op de verpakking.

Veelgestelde vragen over de Olvarit knijpfruit smoothie gemengde bessen 12M+ 100 g * 4

Wat kost de Olvarit knijpfruit smoothie gemengde bessen 12M+ 100 g * 4?
De Olvarit knijpfruit smoothie gemengde bessen 12M+ 100 g * 4 kost € 4,44 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Olvarit knijpfruit smoothie gemengde bessen 12M+ 100 g * 4 in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Olvarit knijpfruit smoothie gemengde bessen 12M+ 100 g * 4 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,44.
Alles in Baby
€ 4,44
Joybuy
Naar winkel