1. Home
  2. Wonen
  3. Meubels
  4. JORDAN&JUDY 4-voudig opvouwbare toilettas, 1 st, roze-beige...
JORDAN&JUDY

JORDAN&JUDY 4-voudig opvouwbare toilettas, 1 st, roze-beige streep, draagbaar cosmeticazakje voor zaken & reizen

Een cadeau voor pakjesavond? JORDAN&JUDY 4-voudig opvouwbare toilettas, 1 st, roze-beige streep, draagbaar cosmeticazakje voor zaken & reizen is te koop bij Joybuy. Bestel op tijd voor 5 december.

Beige

Prijs

€ 14,99

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:43 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Joybuy Voordeligst Verzendkosten: zie winkel 2 € 14,99 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
JORDAN&JUDY
Categorie
Meubels
Meer van dit merk
Alle JORDAN&JUDY meubels
Beste keuze
De beste meubels van 2026
Cadeaus
Meer cadeaus tot € 15
GTIN
6941214142220
Kleur
Beige

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 14,99.

Laagste prijs
€ 14,99
Hoogste prijs
€ 14,99
Gemiddeld
€ 14,99
Nu
€ 14,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 14,99
Hoogste prijs
€ 14,99
Gemiddeld
€ 14,99
Nu
€ 14,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de JORDAN&JUDY 4-voudig opvouwbare toilettas, 1 st, roze-beige...

Blijf georganiseerd en stijlvol met de JORDAN&JUDY 4-voudige reistassenetui. Ideaal voor zakenreizen en vakanties, houdt deze draagbare cosmeticatassen in een stijlvol roze-beige streepjesdesign al je essentials netjes op hun plek. Gemaakt van duurzaam, hoogwaardig polyester, is hij gebouwd om lang mee te gaan. Het innovatieve vier-voudige compartimentenontwerp maximaliseert de opbergruimte, zodat je je spullen efficiënt kunt scheiden. Compact maar verrassend ruim, is het de ideale oplossing voor het opbergen van toiletartikelen, cosmetica en andere kleine accessoires onderweg. Geniet van een zorgeloze reiservaring met deze essentiële, functionele en modieuze tas van JORDAN&JUDY.

Veelgestelde vragen over de JORDAN&JUDY 4-voudig opvouwbare toilettas, 1 st, roze-beige...

Wat kost de JORDAN&JUDY 4-voudig opvouwbare toilettas, 1 st, roze-beige streep, draagbaar co...?
De JORDAN&JUDY 4-voudig opvouwbare toilettas, 1 st, roze-beige streep, draagbaar co... kost € 14,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de JORDAN&JUDY 4-voudig opvouwbare toilettas, 1 st, roze-beige streep, draagbaar co... in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de JORDAN&JUDY 4-voudig opvouwbare toilettas, 1 st, roze-beige streep, draagbaar co... is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 14,99.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de JORDAN&JUDY 4-voudig opvouwbare toilettas, 1 st, roze-beige streep, draagbaar co...?
Merk: JORDAN&JUDY; GTIN: 6941214142220.
Alles in Meubels
€ 14,99
Joybuy
Naar winkel