1. Home
  2. Wonen
  3. Meubels
  4. vidaXL Kindertipitent met tas 120x120x150 cm peachskin wit

vidaXL Kindertipitent met tas 120x120x150 cm peachskin wit

Een cadeau voor pakjesavond? vidaXL Kindertipitent met tas 120x120x150 cm peachskin wit is te koop bij Joybuy. Bestel op tijd voor 5 december.

Wit

Prijs

€ 57,99

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 12:44 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Joybuy Voordeligst Verzendkosten: zie winkel 2 € 57,99 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Categorie
Meubels
Beste keuze
De beste meubels van 2026
GTIN
8720286162361
Kleur
Wit

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 57,99.

Laagste prijs
€ 57,99
Hoogste prijs
€ 57,99
Gemiddeld
€ 57,99
Nu
€ 57,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 57,99
Hoogste prijs
€ 57,99
Gemiddeld
€ 57,99
Nu
€ 57,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de vidaXL Kindertipitent met tas 120x120x150 cm peachskin wit

Laat de verbeelding van je kind de vrije loop met de vidaXL Kindertippi Tent. Deze prachtige witte speelhuisje, gestyled als een klassieke indianentipi, biedt een magische en privé ruimte voor eindeloze avonturen. Met royale afmetingen van 120x120x150 cm (LxBxH) biedt het ruimschoots plaats om te spelen en te ontspannen. Gemaakt voor duurzaamheid en stabiliteit, beschikt de tent over een stevig frame van massief grenenhout dat zorgt voor een stabiele positie op de grond. Het buitenmateriaal is gemaakt van sterk en duurzaam perzikstof (100% polyester), ontworpen om jarenlang plezierig gebruik te weerstaan. Een handig zijraam stelt je in staat om een oogje in het zeil te houden terwijl je kleintjes spelen, en zorgt bovendien voor extra ventilatie. Wanneer het speeltijd voorbij is, kan de tent eenvoudig worden afgebroken en opgeborgen in de bijgeleverde draagtas, wat hem perfect maakt voor opruimen of op reis. Aanbevolen voor kinderen vanaf 3 jaar, deze CE-gemarkeerde tippi is het perfecte cadeau om creatief, schermvrij plezier te inspireren.

Veelgestelde vragen over de vidaXL Kindertipitent met tas 120x120x150 cm peachskin wit

Wat kost de vidaXL Kindertipitent met tas 120x120x150 cm peachskin wit?
De vidaXL Kindertipitent met tas 120x120x150 cm peachskin wit kost € 57,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de vidaXL Kindertipitent met tas 120x120x150 cm peachskin wit in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de vidaXL Kindertipitent met tas 120x120x150 cm peachskin wit is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 57,99.
€ 57,99
Joybuy
Naar winkel