Chicco 09005634000000 JONGENS MEDIUM BLAUW 086
Een cadeau voor pakjesavond? Chicco 09005634000000 JONGENS MEDIUM BLAUW 086 is te koop bij Joybuy. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 5,56
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:43 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Joybuy Verzendkosten: zie winkel 2 € 5,56 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Chicco
- Categorie
- Baby
- Meer van dit merk
- Alle Chicco baby
- Beste keuze
- De beste baby van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 10
- GTIN
- 8051700061381
- Kleur
- Blauw
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 5,56.
- Laagste prijs
- € 5,56
- Hoogste prijs
- € 5,56
- Gemiddeld
- € 5,56
- Nu
- € 5,56
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 5,56
- Hoogste prijs
- € 5,56
- Gemiddeld
- € 5,56
- Nu
- € 5,56
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Chicco 09005634000000 JONGENS MEDIUM BLAUW 086
Ontworpen voor actieve kleine jongens bieden de Chicco Boys Medium Blue Shorts perfect comfort voor alledaagse avonturen. Gemaakt van 100% zacht, ademend katoen, zorgen deze shorts ervoor dat je kleintje zich de hele dag comfortabel voelt. Het praktische en relaxte zitje zorgt voor gemakkelijke beweging, wat ze ideaal maakt voor speeltijd, dutjes en alles daar tussenin. Deze stijl is verkrijgbaar in maat 086, geschikt voor de leeftijd van 8 tot 18 maanden. De charmante Medium Blue kleur is zowel klassiek als veelzijdig en combineert moeiteloos met elk bovenstuk voor een complete outfit. Met eenvoudig onderhoud in het achterhoofd zijn deze shorts gemakkelijk te verzorgen voor drukke ouders—volg gewoon de instructies op het was- en verzorgingslabel. Een product van Artsana S.p.A. en verzonden vanuit India, deze Chicco shorts zijn gemaakt met dezelfde toewijding aan kwaliteit en comfort die ouders al generaties lang vertrouwen.
Veelgestelde vragen over de Chicco 09005634000000 JONGENS MEDIUM BLAUW 086
- Wat kost de Chicco 09005634000000 JONGENS MEDIUM BLAUW 086?
- De Chicco 09005634000000 JONGENS MEDIUM BLAUW 086 kost € 5,56 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Chicco 09005634000000 JONGENS MEDIUM BLAUW 086 in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Chicco 09005634000000 JONGENS MEDIUM BLAUW 086 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 5,56.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Chicco 09005634000000 JONGENS MEDIUM BLAUW 086?
- Merk: Chicco; GTIN: 8051700061381.
Vergelijkbare producten
Alles in Baby