1. Home
  2. Wonen
  3. Meubels
  4. JOYFURNOS computerbureau, voor thuiswerken, slaapkamer, 80 x...
JOYFURNOS

JOYFURNOS computerbureau, voor thuiswerken, slaapkamer, 80 x 50 x 76 cm, zwart

Een cadeau voor pakjesavond? JOYFURNOS computerbureau, voor thuiswerken, slaapkamer, 80 x 50 x 76 cm, zwart is te koop bij Joybuy. Bestel op tijd voor 5 december.

Zwart

Prijs

€ 29,96

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:43 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Joybuy Voordeligst Verzendkosten: zie winkel 2 € 29,96 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
JOYFURNOS
Categorie
Meubels
Meer van dit merk
Alle JOYFURNOS meubels
Beste keuze
De beste meubels van 2026
Cadeaus
Meer cadeaus tot € 30
GTIN
0194343701219
Kleur
Zwart

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 29,96.

Laagste prijs
€ 29,96
Hoogste prijs
€ 29,99
Gemiddeld
€ 29,96
Nu
€ 29,96
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 29,96
Hoogste prijs
€ 29,99
Gemiddeld
€ 29,96
Nu
€ 29,96
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de JOYFURNOS computerbureau, voor thuiswerken, slaapkamer, 80 x...

Breng uw thuiswerkplek naar een hoger niveau met het JOYFURNOS computermeubel. Ontworpen voor veelzijdigheid, is dit bureau van 80 x 50 x 76 cm de perfecte oplossing voor uw thuiskantoor, slaapkamer of woonkamer, en ondersteunt het moeiteloos uw werk-, studie- en game-activiteiten. De strakke zwarte afwerking en het minimalistische design geven het een moderne uitstraling die naadloos in elk interieur past. Gebouwd om lang mee te gaan, beschikt het bureau over een robuuste constructie van sterk spaanplaat en een versterkt stalen frame, wat zorgt voor betrouwbare stabiliteit en een duurzaam, langdurig oppervlak. Het kan tot 50 kg statisch gewicht dragen. Het inrichten van uw nieuwe werkruimte is snel en eenvoudig dankzij de gebruiksvriendelijke instructies en duidelijk gemerkte onderdelen. Voor extra stabiliteit op ongelijke vloeren houden de verstelbare poten uw bureau stevig staan en beschermen ze uw vloer. Ontdek de perfecte combinatie van stijl, kracht en functionaliteit met het JOYFURNOS bureau.

Veelgestelde vragen over de JOYFURNOS computerbureau, voor thuiswerken, slaapkamer, 80 x...

Wat kost de JOYFURNOS computerbureau, voor thuiswerken, slaapkamer, 80 x 50 x 76 cm, zwart?
De JOYFURNOS computerbureau, voor thuiswerken, slaapkamer, 80 x 50 x 76 cm, zwart kost € 29,96 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de JOYFURNOS computerbureau, voor thuiswerken, slaapkamer, 80 x 50 x 76 cm, zwart in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de JOYFURNOS computerbureau, voor thuiswerken, slaapkamer, 80 x 50 x 76 cm, zwart is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 29,96.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de JOYFURNOS computerbureau, voor thuiswerken, slaapkamer, 80 x 50 x 76 cm, zwart?
Merk: JOYFURNOS; GTIN: 0194343701219.
Alles in Meubels
€ 29,96
Joybuy
Naar winkel