1. Home
  2. Kantoor
  3. Schrijfwaren & kantoorartikelen
  4. 5five Bamboe Opberg Organizer - 15 x 38 x 7 cm
5five

5five Bamboe Opberg Organizer - 15 x 38 x 7 cm

Een cadeau voor pakjesavond? 5five Bamboe Opberg Organizer - 15 x 38 x 7 cm is te koop bij Joybuy. Bestel op tijd voor 5 december.

Prijs

€ 4,09

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:42 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Joybuy Voordeligst Verzendkosten: zie winkel 2 € 4,09 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
5five
Categorie
Schrijfwaren & kantoorartikelen
Meer van dit merk
Alle 5five schrijfwaren & kantoorartikelen
Beste keuze
De beste schrijfwaren & kantoorartikelen van 2026
Cadeaus
Meer cadeaus tot € 5
GTIN
3560234513396

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,09.

Laagste prijs
€ 4,09
Hoogste prijs
€ 4,09
Gemiddeld
€ 4,09
Nu
€ 4,09
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 4,09
Hoogste prijs
€ 4,09
Gemiddeld
€ 4,09
Nu
€ 4,09
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de 5five Bamboe Opberg Organizer - 15 x 38 x 7 cm

Ontdek moeiteloze organisatie met de 5five Bamboe Opbergdoos. Vakkundig vervaardigd uit hoogwaardig, FSC-gecertificeerd bamboe, is deze duurzame opbergbox (15 x 38 x 7 cm) ontworpen om uw dagelijks leven opgeruimd en eenvoudig te maken. Creëer praktische en esthetisch aantrekkelijke indelingen in elke la. Dankzij het veelzijdige design is de box ideaal voor het netjes opbergen van een breed scala aan voorwerpen, van keukengerei en kantoorbenodigdheden tot make-upkwasten en kleine accessoires. Hoewel de opbergdozen niet stapelbaar zijn, kunt u meerdere units dankzij de uniforme hoogte naast elkaar plaatsen voor een volledig op maat gemaakte opberging. Milieubewust en gebouwd voor duurzaamheid, maakt deze opbergdoos deel uit van het assortiment van 5five met doordachte producten voor het moderne huis. Het natuurlijke uiterlijk is eenvoudig te onderhouden. Deze duurzame organizer wordt, in overeenstemming met de EU-consumentenwetgeving, ondersteund door een minimale wettelijke garantie van 2 jaar en is de perfecte keuze voor een opgeruimde en efficiënte ruimte.

Veelgestelde vragen over de 5five Bamboe Opberg Organizer - 15 x 38 x 7 cm

Wat kost de 5five Bamboe Opberg Organizer - 15 x 38 x 7 cm?
De 5five Bamboe Opberg Organizer - 15 x 38 x 7 cm kost € 4,09 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de 5five Bamboe Opberg Organizer - 15 x 38 x 7 cm in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de 5five Bamboe Opberg Organizer - 15 x 38 x 7 cm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,09.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de 5five Bamboe Opberg Organizer - 15 x 38 x 7 cm?
Merk: 5five; GTIN: 3560234513396.
€ 4,09
Joybuy
Naar winkel