Difrax - Natural Speen - 12+ Maanden - Glow in the Dark - 1 stuk
Een cadeau voor pakjesavond? Difrax - Natural Speen - 12+ Maanden - Glow in the Dark - 1 stuk is te koop bij Joybuy. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 7,33
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:43 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Joybuy Verzendkosten: zie winkel 2 € 7,33 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Mein
- Categorie
- Baby
- Beste keuze
- De beste baby van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 10
- GTIN
- 8711736055869
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,33.
- Laagste prijs
- € 7,33
- Hoogste prijs
- € 7,33
- Gemiddeld
- € 7,33
- Nu
- € 7,33
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 7,33
- Hoogste prijs
- € 7,33
- Gemiddeld
- € 7,33
- Nu
- € 7,33
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Difrax - Natural Speen - 12+ Maanden - Glow in the Dark - 1...
Ontdek 's nachts gemakkelijk comfort met de Mein Difrax Natural Fopspeen voor 12+ maanden, voorzien van een handig glow-in-the-dark schildje. Laad het eenvoudig overdag op in het zonlicht, zodat het 's nachts zachtjes oplicht in de wieg om het snel terug te vinden. Ontworpen met uw groeiende kind in gedachten, beschikt deze fopspeen over een hygiënische, duurzame en geurloze siliconen speen die veiliger is dan natuurrubber. Het doordachte ontwerp omvat een vlindervormig schildje dat comfortabel aansluit op het gezichtje van uw baby, een uitsparing voor de neus voor makkelijker ademen en ventilatiegaatjes om huidirritatie te voorkomen. Ontwikkeld in samenwerking met medische experts, voldoet het perfect aan de natuurlijke zuigbehoefte van uw baby. Met prioriteit voor veiligheid is het essentieel om de fopspeen voor het eerste gebruik grondig te reinigen door deze uit te koken, te steriliseren in de magnetron (met een Difrax-sterilisator) of in de vaatwasser. Controleer de speen dagelijks op beschadigingen en vervang deze elke 6 weken bij regelmatig gebruik.
Veelgestelde vragen over de Difrax - Natural Speen - 12+ Maanden - Glow in the Dark - 1...
- Wat kost de Difrax - Natural Speen - 12+ Maanden - Glow in the Dark - 1 stuk?
- De Difrax - Natural Speen - 12+ Maanden - Glow in the Dark - 1 stuk kost € 7,33 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Difrax - Natural Speen - 12+ Maanden - Glow in the Dark - 1 stuk in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Difrax - Natural Speen - 12+ Maanden - Glow in the Dark - 1 stuk is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,33.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Difrax - Natural Speen - 12+ Maanden - Glow in the Dark - 1 stuk?
- Merk: Mein; GTIN: 8711736055869.
Vergelijkbare producten
Alles in Baby
Difrax Natuurlijke speen 6+ maanden Glow in the dark 1 stuk
Difrax LOVI Dynamische Prime Glow Fopspeen - 0 tot 6 Maanden - Beige & Bruin - 2 Stuks
Difrax natuurlijke medium flessenspenen 3+ maanden - 2 stuks
Difrax universele ronde flessenspeen - 2–4 maanden - roze