1. Home
  2. Baby
  3. Bc Babycare Royal Pants Maat 5 (12-17 kg) 32 stuks
Bc Babycare

Bc Babycare Royal Pants Maat 5 (12-17 kg) 32 stuks

Een cadeau voor pakjesavond? Bc Babycare Royal Pants Maat 5 (12-17 kg) 32 stuks is te koop bij Joybuy. Bestel op tijd voor 5 december.

Prijs

€ 9,88

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 08:01 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Joybuy Voordeligst Verzendkosten: zie winkel 2 € 9,88 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Bc Babycare
Categorie
Baby
Meer van dit merk
Alle Bc Babycare baby
Beste keuze
De beste baby van 2026
Cadeaus
Meer cadeaus tot € 10
GTIN
6942456015471

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 9,88.

Laagste prijs
€ 9,88
Hoogste prijs
€ 9,88
Gemiddeld
€ 9,88
Nu
€ 9,88
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 9,88
Hoogste prijs
€ 9,88
Gemiddeld
€ 9,88
Nu
€ 9,88
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Bc Babycare Royal Pants Maat 5 (12-17 kg) 32 stuks

BC Babycare Royal Pants in Maat 5 (12-17 kg), 32 stuks, bieden superieure nachtbescherming en een zachte, wolkachtige comfort voor je baby. Met een innovatieve InfiniThin kern voor ultra-absorptie en een hele dag droogte, zijn deze luiers zacht maar ongelooflijk effectief. Het pH 5,5 milieuzuur oppervlak is zacht en ligt dicht bij de natuurlijke pH-waarde van de babyhuid, waardoor irritatie en uitslag worden verminderd. Geniet van 360-graden lekbescherming dankzij een veilige 3D thermische afsluiting die lekkages en afdrukken vermindert. De zijdezachte materialen zorgen voor een kussenzachte aanraking, terwijl de 3M taillebandstickers plakkeriger en gemakkelijker aan te brengen zijn voor een stevige en comfortabele pasvorm. Een duidelijke 3-strepige vochtindicator laat eenvoudig zien wanneer het tijd is voor een verschoning. Gemaakt met een super absorberend polymeerkern (460 gsm) en ademende materialen, inclusief huidverzorgende toevoegingen voor de gevoelige huid, zodat je kleintje de hele nacht lang droog en tevreden blijft. Geproduceerd door BC Babycare. Weggooien met het huishoudelijk afval; niet door de toilet spoelen.

Veelgestelde vragen over de Bc Babycare Royal Pants Maat 5 (12-17 kg) 32 stuks

Wat kost de Bc Babycare Royal Pants Maat 5 (12-17 kg) 32 stuks?
De Bc Babycare Royal Pants Maat 5 (12-17 kg) 32 stuks kost € 9,88 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Bc Babycare Royal Pants Maat 5 (12-17 kg) 32 stuks in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Bc Babycare Royal Pants Maat 5 (12-17 kg) 32 stuks is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 9,88.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Bc Babycare Royal Pants Maat 5 (12-17 kg) 32 stuks?
Merk: Bc Babycare; GTIN: 6942456015471.
Alles in Baby
€ 9,88
Joybuy
Naar winkel