1. Home
  2. Wonen
  3. Woontextiel
  4. Murgall 3D Rococo zelfklevend behang beige 44 x 305 cm 1 rol
Murgall

Murgall 3D Rococo zelfklevend behang beige 44 x 305 cm 1 rol

Een cadeau voor pakjesavond? Murgall 3D Rococo zelfklevend behang beige 44 x 305 cm 1 rol is te koop bij Joybuy. Bestel op tijd voor 5 december.

Beige

Prijs

€ 7,69

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:43 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Joybuy Voordeligst Verzendkosten: zie winkel 2 € 7,69 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Murgall
Categorie
Woontextiel
Meer van dit merk
Alle Murgall woontextiel
Beste keuze
De beste woontextiel van 2026
Cadeaus
Meer cadeaus tot € 10
Kleur
Beige

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,69.

Laagste prijs
€ 7,69
Hoogste prijs
€ 7,69
Gemiddeld
€ 7,69
Nu
€ 7,69
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 7,69
Hoogste prijs
€ 7,69
Gemiddeld
€ 7,69
Nu
€ 7,69
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Murgall 3D Rococo zelfklevend behang beige 44 x 305 cm 1 rol

Verrijk je interieur met de Murgall 3D Rococo Pleepapier. Dit elegante behang van hoogwaardig PVC-vinyl met zelfklevende achterkant heeft een verticale rococo-print in zacht beige. Het voegt een subtiel decoratieve textuur en een frisse uitstraling toe, die perfect combineert met witte plinten, licht hout en andere veelvoorkomende afwerkingen. Elke rol heeft een handig formaat van 44 cm breed en 305 cm lang, goed voor ongeveer 1,34 m², wat het ideaal maakt voor kleinere projecten. Perfect voor het creëren van een accentmuur, het updaten van kastdeuren of het geven van een verfijnde touch aan eindmuurtjes in hallen en zijvlakken van meubels. Dankzij het peel-and-stick ontwerp is het eenvoudig zelf aan te brengen op elke gladde, vlakke, schone en droge ondergrond, zoals geverfde muren, gesealde houten panelen en binnendeuren. Naast muren is het veelzijdig toepasbaar op kastdeuren, fronten van laden en panelen van kasten. Het duurzame, afneembare oppervlak zorgt voor eenvoudig onderhoud met slechts een vochtige doek, zodat je decor jaar na jaar zijn frisse, hotelwaardige elegantie behoudt.

Veelgestelde vragen over de Murgall 3D Rococo zelfklevend behang beige 44 x 305 cm 1 rol

Wat kost de Murgall 3D Rococo zelfklevend behang beige 44 x 305 cm 1 rol?
De Murgall 3D Rococo zelfklevend behang beige 44 x 305 cm 1 rol kost € 7,69 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Murgall 3D Rococo zelfklevend behang beige 44 x 305 cm 1 rol in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Murgall 3D Rococo zelfklevend behang beige 44 x 305 cm 1 rol is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,69.
Alles in Woontextiel
€ 7,69
Joybuy
Naar winkel