- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Eurolite 50301010 (l x b x h) 29 x 11.5 x 55 cm
Eurolite 50301010 (l x b x h) 29 x 11.5 x 55 cm
Een cadeau voor pakjesavond? Eurolite 50301010 (l x b x h) 29 x 11.5 x 55 cm is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 75,99
Prijsgeschiedenis · 3 maandenbij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 81,94 20 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 12:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 81,94 20 € 75,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Eurolite
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Eurolite binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Productcode
- 50301010
- GTIN
- 4026397666335
- Kleur
- Zwart
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 71,99 op 9 oktober 2026 (nu € 75,99, gemiddeld € 74,99).
- Laagste prijs
- € 71,99
- Hoogste prijs
- € 75,99
- Gemiddeld
- € 74,99
- Nu
- € 75,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 71,99
- Hoogste prijs
- € 75,99
- Gemiddeld
- € 74,99
- Nu
- € 75,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Eurolite 50301010 (l x b x h) 29 x 11.5 x 55 cm
Snelle montage zonder gereedschapStabiele metalen uitvoeringGeschikt voor een spiegelbol met een diameter tot 30 cm.Verkrijgbaar in verschillende kleurenVoor toepassingsgebieden zoals: Feestkelders; bruiloft/galadiner/evenementenDe teksten voor dit artikel zijn automatisch...
Veelgestelde vragen over de Eurolite 50301010 (l x b x h) 29 x 11.5 x 55 cm
- Wat kost de Eurolite 50301010 (l x b x h) 29 x 11.5 x 55 cm?
- De Eurolite 50301010 (l x b x h) 29 x 11.5 x 55 cm kost € 75,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Eurolite 50301010 (l x b x h) 29 x 11.5 x 55 cm in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 71,99 (op 9 oktober 2026). De huidige prijs van € 75,99 ligt € 4,00 (6%) hoger; gemiddeld was de prijs € 74,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Eurolite 50301010 (l x b x h) 29 x 11.5 x 55 cm?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 81,94. Levertijd: 20.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Eurolite 50301010 (l x b x h) 29 x 11.5 x 55 cm?
- Merk: Eurolite; Productcode: 50301010; GTIN: 4026397666335.