- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Hanglamp Caleo zilver
Hanglamp Caleo zilver
Een cadeau voor pakjesavond? Hanglamp Caleo zilver is te koop bij tapis.nl. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 35,99
bij tapis.nl
Gratis verzending Levertijd 4 - 7 werkdagen Koop bij tapis.nlPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 08:01 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van tapis.nl; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- tapis.nl Gratis verzending Levertijd 4 - 7 werkdagen € 35,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- tapis.nl
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle tapis.nl binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 50
- Productcode
- 40P1P112P187V2
- GTIN
- 4058017799109
- Kleur
- Zilver
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 35,99.
- Laagste prijs
- € 35,99
- Hoogste prijs
- € 35,99
- Gemiddeld
- € 35,99
- Nu
- € 35,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 35,99
- Hoogste prijs
- € 35,99
- Gemiddeld
- € 35,99
- Nu
- € 35,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Hanglamp Caleo zilver
Ontdek de elegante hanglampen uit deze serie die modern design combineren met optimale functionaliteit. Gemaakt van stevig staal en verkrijgbaar in wit, zwart en grijs, passen ze perfect in elke woon- of werkruimte. De verstelbare pendellengte maakt aanpassing aan elke plafondhoogte mogelijk, terwijl de veelzijdige fitting verschillende lampen ondersteunt voor warm of helder licht. Stijlvol, duurzaam en onderhoudsvriendelijk – deze hanglampen zorgen voor stijlvolle accenten en creëren een gezellige sfeer in elke kamer.
Veelgestelde vragen over de Hanglamp Caleo zilver
- Wat kost de Hanglamp Caleo zilver?
- De Hanglamp Caleo zilver kost € 35,99 bij tapis.nl (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Hanglamp Caleo zilver in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Hanglamp Caleo zilver is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 35,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Hanglamp Caleo zilver?
- Bij tapis.nl, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: Levertijd 4 - 7 werkdagen.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Hanglamp Caleo zilver?
- Merk: tapis.nl; Productcode: 40P1P112P187V2; GTIN: 4058017799109.
Vergelijkbare producten
Alles in Binnenverlichting