Bierfles (750ml) Niet Storen Formule 1
Een cadeau voor pakjesavond? Bierfles (750ml) Niet Storen Formule 1 is te koop bij Cadeau.nl. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 14,99
bij Cadeau.nl
+ € 4,99 verzendkosten Totaal € 19,98 Koop bij Cadeau.nlPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 08:04 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Cadeau.nl; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Cadeau.nl + € 4,99 verzendkosten Totaal € 19,98 € 14,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Ditverzinjeniet
- Categorie
- Decoratie
- Meer van dit merk
- Alle Ditverzinjeniet decoratie
- Beste keuze
- De beste decoratie van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 20
- GTIN
- 8720813623204
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 14,99.
- Laagste prijs
- € 14,99
- Hoogste prijs
- € 14,99
- Gemiddeld
- € 14,99
- Nu
- € 14,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 14,99
- Hoogste prijs
- € 14,99
- Gemiddeld
- € 14,99
- Nu
- € 14,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Bierfles (750ml) Niet Storen Formule 1
<p>Bierfles Niet storen Formule 1. Een fles heerlijk Belgisch blond bier voor Formule 1 fans. Op het etiket staat de tekst: Niet storen! Ik kijk Formule 1. Met een inhoud van 750 milliliter hoef je bovendien niet op te staan tijdens de race. Dit blonde bier is lekker bij kaasplankjes en oosterse visgerechten. Inhoud: 750 milliliter.</p>
Veelgestelde vragen over de Bierfles (750ml) Niet Storen Formule 1
- Wat kost de Bierfles (750ml) Niet Storen Formule 1?
- De Bierfles (750ml) Niet Storen Formule 1 kost € 14,99 bij Cadeau.nl (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Bierfles (750ml) Niet Storen Formule 1 in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Bierfles (750ml) Niet Storen Formule 1 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 14,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Bierfles (750ml) Niet Storen Formule 1?
- Bij Cadeau.nl, de goedkoopste winkel, betaal je € 4,99 verzendkosten; in totaal € 19,98.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Bierfles (750ml) Niet Storen Formule 1?
- Merk: Ditverzinjeniet; GTIN: 8720813623204.
Vergelijkbare producten
Alles in Decoratie