1. Home
  2. Hobby & boeken
  3. Boeken
  4. Mind Exercise Boekensteun (set Van 2)
Balvi

Mind Exercise Boekensteun (set Van 2)

Prijs

€ 20,99

Prijsgeschiedenis · 3 maanden

bij Cadeau.nl

+ € 4,99 verzendkosten Totaal € 25,98 Koop bij Cadeau.nl

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 20:07 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Cadeau.nl; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Cadeau.nl Laagste prijs + € 4,99 verzendkosten Totaal € 25,98 € 20,99 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Balvi
Categorie
Boeken
Meer van dit merk
Alle Balvi boeken
Beste keuze
De beste boeken van 2026
GTIN
8430306265292

Prijsgeschiedenis

Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 12,99 op 10 oktober 2026 (nu € 20,99, gemiddeld € 18,77).

Laagste prijs
€ 12,99
Hoogste prijs
€ 20,99
Gemiddeld
€ 18,77
Nu
€ 20,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 12,99
Hoogste prijs
€ 20,99
Gemiddeld
€ 18,77
Nu
€ 20,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Mind Exercise Boekensteun (set Van 2)

<p>Mind Exercise boekensteun (set van 2) van Balvi. Set van twee boekensteunen van metaal in het zwart. Op de linker boekensteun staat de tekst: Reading is to the mind. Op de rechter: what exercise is to the body. Leuk om op een mooie plek te zetten waarbij de tekst goed leesbaar is. De boekensteunen hebben siliconen dopjes aan de onderkant, zodat ze niet wegglijden. Afmeting: 15 x 8 x 20 centimeter.</p>

Veelgestelde vragen over de Mind Exercise Boekensteun (set Van 2)

Wat kost de Mind Exercise Boekensteun (set Van 2)?
De Mind Exercise Boekensteun (set Van 2) kost € 20,99 bij Cadeau.nl (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Mind Exercise Boekensteun (set Van 2) in de afgelopen 90 dagen?
De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 12,99 (op 10 oktober 2026). De huidige prijs van € 20,99 ligt € 8,00 (62%) hoger; gemiddeld was de prijs € 18,77.
Wat zijn de verzendkosten voor de Mind Exercise Boekensteun (set Van 2)?
Bij Cadeau.nl, de goedkoopste winkel, betaal je € 4,99 verzendkosten; in totaal € 25,98.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Mind Exercise Boekensteun (set Van 2)?
Merk: Balvi; GTIN: 8430306265292.
Alles in Boeken
€ 20,99
Cadeau.nl
Naar winkel