- Home
- Wonen
- Woontextiel
- Cinderella Washand Weekend 16x21 cm 550 gr Taupe - 9 stuks
Cinderella Washand Weekend 16x21 cm 550 gr Taupe - 9 stuks
Een cadeau voor pakjesavond? Cinderella Washand Weekend 16x21 cm 550 gr Taupe - 9 stuks is te koop bij 1dagactie.nl. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 22,95
bij 1dagactie.nl
+ € 4,95 verzendkosten Totaal € 27,90 1-2 werkdagen Koop bij 1dagactie.nlPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:52 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van 1dagactie.nl; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- 1dagactie.nl + € 4,95 verzendkosten Totaal € 27,90 1-2 werkdagen € 22,95 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Cinderella
- Categorie
- Woontextiel
- Meer van dit merk
- Alle Cinderella woontextiel
- Beste keuze
- De beste woontextiel van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 30
- GTIN
- 5901453766299
- Kleur
- Bruin
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 22,95.
- Laagste prijs
- € 22,95
- Hoogste prijs
- € 22,95
- Gemiddeld
- € 22,95
- Nu
- € 22,95
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 22,95
- Hoogste prijs
- € 22,95
- Gemiddeld
- € 22,95
- Nu
- € 22,95
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Cinderella Washand Weekend 16x21 cm 550 gr Taupe - 9 stuks
Merk: Cinderella Model: Washand Materiaal: 100% katoen Afmeting: 16x21 cm Aantal: 9 stuks Gram: 550 gr/m2 Kleur: Taupe Gemaakt van speciale 'low twist garen' Extra zacht en vocht absorberend vermogen Garen geverfd voor optimaal kleurbehoud OEKO-TEX® gecertificeerd
Veelgestelde vragen over de Cinderella Washand Weekend 16x21 cm 550 gr Taupe - 9 stuks
- Wat kost de Cinderella Washand Weekend 16x21 cm 550 gr Taupe - 9 stuks?
- De Cinderella Washand Weekend 16x21 cm 550 gr Taupe - 9 stuks kost € 22,95 bij 1dagactie.nl (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Cinderella Washand Weekend 16x21 cm 550 gr Taupe - 9 stuks in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Cinderella Washand Weekend 16x21 cm 550 gr Taupe - 9 stuks is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 22,95.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Cinderella Washand Weekend 16x21 cm 550 gr Taupe - 9 stuks?
- Bij 1dagactie.nl, de goedkoopste winkel, betaal je € 4,95 verzendkosten; in totaal € 27,90. Levertijd: 1-2 werkdagen.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Cinderella Washand Weekend 16x21 cm 550 gr Taupe - 9 stuks?
- Merk: Cinderella; GTIN: 5901453766299.
Vergelijkbare producten
Alles in Woontextiel
Cinderella Washand Weekend 16x21 cm 550 gr Antraciet - 9 stuks
Cinderella Washand Weekend 16x21 cm 550 gr Licht Grijs - 9 stuks
Cinderella Washand Weekend 16x21 cm 550 gr Zwart - 9 stuks
Cinderella Washand Weekend 16x21 cm 550 gr Wit - 9 stuks