1. Home
  2. Wonen
  3. Verlichting
  4. Buitenverlichting
  5. Philips Hue Resonate Downward White and Color - zwart
Philips Hue

Philips Hue Resonate Downward White and Color - zwart

Een cadeau voor pakjesavond? Philips Hue Resonate Downward White and Color - zwart is te koop bij Coolblue. Bestel op tijd voor 5 december.

Zwart

Prijs

€ 98,00

Prijsgeschiedenis · 3 maanden

bij Coolblue

Gratis verzending Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd Koop bij Coolblue

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:01 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Coolblue; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Coolblue Voordeligst Gratis verzending Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd € 98,00 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Philips Hue
Categorie
Buitenverlichting
Meer van dit merk
Alle Philips Hue buitenverlichting
Beste keuze
De beste buitenverlichting van 2026
Productcode
929003553001
GTIN
8719514466777
Kleur
Zwart

Prijsgeschiedenis

Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 86,00 op 6 oktober 2026 (nu € 98,00, gemiddeld € 97,04).

Laagste prijs
€ 86,00
Hoogste prijs
€ 98,00
Gemiddeld
€ 97,04
Nu
€ 98,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 86,00
Hoogste prijs
€ 98,00
Gemiddeld
€ 97,04
Nu
€ 98,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Specificaties van Philips Hue Resonate Downward White and Color - zwart

Afmetingen en gewicht 4
Breedte
93 mm
Hoogte
120 mm
Diepte
120 mm
Gewicht
950 g
Kenmerken 24
Wi-Fi-standaarden
Niet ondersteund
Soort
Slimme wandverlichting
Type lamp
LED
Aantal leds
1
Interface
Bluetooth/Zigbee
Kleur van het product
Zwart
Materiaal behuizing
Metaal
Fitting/voet-type
Niet-verwisselbare lamp(en)
Kleur licht
Multi
Kleurtemperatuur (min)
2000 K
Kleurtemperatuur (max)
6500 K
Lichtstroom
590 lm
Color Rendering Index (CRI)
80
Vermogen lamp
8 W
Maximale wattage van vervangende lamp
8 W
Levensduur lamp
25000 uur
Gemiddelde levensduur
25000 uur
Geschikte locatie
Tuin, Patio
Dimbaar
Ja
Aantal lampen
1 gloeilamp(en)
Internationale veiligheidscode (IP)
IP44
Beschermingsklasse
II
Lamptechnologie
Y
Philips Hue-app ondersteund
Ja
Prestatie 5
Ondersteunde mobiele besturingssystemen
Android, iOS
Werkt met Amazon Alexa
Ja
Werkt met de Google Assistent
Ja
Werkt met Apple HomeKit
Ja
Werkt met IFTTT
Ja
Energie 5
Energie-efficiëntieklasse
G
Energieverbruik per 1000 uur
16 kWu
Ingangsspanning
220-240 V
AC-ingangsfrequentie
50-60 Hz
AC-ingangsspanning
Interall 220–240 
Gewicht en omvang 1
Lengte
120 mm
Verpakking 7
Type verpakking
Doos
Breedte verpakking
1570 mm
Diepte verpakking
1250 mm
Hoogte verpakking
1680 mm
Gewicht verpakking
890 g
Netto gewicht pakket
610 g
Bruto gewicht pakket
890 g
Overige specificaties 2
Effecten
Yes
Wifi
Nee
Technische details 13
Materiaal
Metaal
Accessoires aantal (max)
12
Dimbaar met Hue-app & schakelaar
Ja
Nettogewicht
950 g
Geïntegreerde powerled
Ja
EAN/UPC/GTIN
8719514466777
Garantieperiode
2 jaar
Vastgestelde ondersteuningsperiode (opmerking)
Minimum 60 months from date of purchase from an authorized reseller
Lichtstroom (bij 4000 K)
590 lm
Lichtstroom (bij 2700 K)
350 lm
Aantal lichtbronnen
1
Communicatieprotocol
Bluetooth; Zigbee
Virtuele assistent
Amazon Alexa / Google Home / Apple HomeKit
Logistieke gegevens 1
12 NC logistieke code(s)
929003553001

Specificaties: Icecat, zonder garantie op juistheid. Controleer details altijd bij de winkel.

Over de Philips Hue Resonate Downward White and Color - zwart

De Philips Hue Resonate Downward White and Color muurlamp brengt kleur in je tuin. Deze lampen hebben een neerwaartse lichtdriehoek die je met de meegeleverde klem breder of smaller maakt. Zo creëer je bijvoorbeeld een speels effect. De lampen zijn vrij klein en subtiel, waardoor ze in iedere tuin passen. Deze lamp geeft 16 miljoen verschillende kleuren en iedere tint wit licht. De lamp is gemaakt van aluminium. Je verbindt de lampen aan je Hue bridge waarna je ze overal bedient en vaste routines instelt. De lichtbron is ingebouwd en vervang je dus niet zelf. Je sluit de lamp aan op het lichtnet, dus er moet een stroomkabel naar je lamp gaan. Let op: Je hebt een Philips Hue Bridge nodig om dit product te gebruiken.

Veelgestelde vragen over de Philips Hue Resonate Downward White and Color - zwart

Wat kost de Philips Hue Resonate Downward White and Color - zwart?
De Philips Hue Resonate Downward White and Color - zwart kost € 98,00 bij Coolblue (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Philips Hue Resonate Downward White and Color - zwart in de afgelopen 90 dagen?
De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 86,00 (op 6 oktober 2026). De huidige prijs van € 98,00 ligt € 12,00 (14%) hoger; gemiddeld was de prijs € 97,04.
Wat zijn de verzendkosten voor de Philips Hue Resonate Downward White and Color - zwart?
Bij Coolblue, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Philips Hue Resonate Downward White and Color - zwart?
Breedte: 93 mm; Hoogte: 120 mm; Diepte: 120 mm; Gewicht: 950 g; Wi-Fi-standaarden: Niet ondersteund; Soort: Slimme wandverlichting; Merk: Philips Hue; Productcode: 929003553001; GTIN: 8719514466777.
Alles in Buitenverlichting
€ 98,00
Coolblue
Naar winkel