1. Home
  2. Wonen
  3. Verlichting
  4. Binnenverlichting
  5. Philips Hue Ensis hanglamp White & Color Wit
Philips Hue

Philips Hue Ensis hanglamp White & Color Wit

Een cadeau voor pakjesavond? Philips Hue Ensis hanglamp White & Color Wit is te koop bij Coolblue. Bestel op tijd voor 5 december.

Wit

Prijs

€ 400,00

-8% € 435,00 Prijsgeschiedenis · 3 maanden

Laagste prijs in 90 dagen

bij Coolblue

Gratis verzending Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd Koop bij Coolblue

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:01 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Coolblue; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Coolblue Voordeligst Gratis verzending Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd € 400,00 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Philips Hue
Categorie
Binnenverlichting
Meer van dit merk
Alle Philips Hue binnenverlichting
Beste keuze
De beste binnenverlichting van 2026
Productcode
929003053301
GTIN
8719514343467
Kleur
Wit

Prijsgeschiedenis

Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 400,00 op 25 oktober 2026 (nu € 400,00, gemiddeld € 404,38).

Laagste prijs
€ 400,00
Hoogste prijs
€ 400,00
Gemiddeld
€ 404,38
Nu
€ 400,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 400,00
Hoogste prijs
€ 400,00
Gemiddeld
€ 404,38
Nu
€ 400,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Specificaties van Philips Hue Ensis hanglamp White & Color Wit

Afmetingen en gewicht 3
Breedte
40 mm
Diepte
1299 mm
Gewicht
3,56 kg
Kenmerken 25
Soort
Slimme hangverlichting
Type lamp
Geïntegreerde led
Aantal leds
2
Interface
Bluetooth/Zigbee
Kleur van het product
Wit
Materiaal behuizing
Metaal
Fitting/voet-type
Niet-verwisselbare lamp(en)
Kleur licht
Multi
Kleurtemperatuur (min)
2000 K
Kleurtemperatuur (max)
6500 K
Lichtstroom
5500 lm
Vermogen lamp
79 W
Equivalent gloeilamp vermogen
175 W
Levensduur lamp
25000 uur
Gemiddelde levensduur
25000 uur
Geschikte locatie
Slaapkamer, Woonkamer
Dimbaar
Ja
Armatuur dimbaar
Ja
Aantal lampen
2 gloeilamp(en)
Licht stijl
Modern
Internationale veiligheidscode (IP)
IP20
Beschermingsklasse
I
Lamptechnologie
Y
Oogcomfort
Nee
Philips Hue-app ondersteund
Ja
Prestatie 4
Werkt met Amazon Alexa
Ja
Werkt met de Google Assistent
Ja
Werkt met Apple HomeKit
Ja
Werkt met IFTTT
Ja
Energie 6
Energie-efficiëntieklasse
G
Type stroombron
AC
Ingangsspanning
220 - 240 V
Voltage lamp
24 В
AC-ingangsfrequentie
50-60 Hz
AC-ingangsspanning
220 - 240 V
Gewicht en omvang 3
Minimale hoogte
164 cm
Maximale hoogte
157 cm
Lengte
1299 mm
Verpakking 6
Breedte verpakking
13,9 mm
Diepte verpakking
1460 mm
Hoogte verpakking
1570 mm
Gewicht verpakking
5,04 kg
Netto gewicht pakket
3,56 kg
Bruto gewicht pakket
5,04 kg
Inhoud van de verpakking 2
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Middenstuk
Nee
Overige specificaties 4
Energie-efficiëntieklasse inbegrepen lamp (oude schaal)
G
Energie-efficiëntieklasse (oude schaal)
G
Effecten
Yes
Wifi
Nee
Technische details 12
Materiaal
Metaal
Accessoires aantal (max)
12
Dimbaar met Hue-app & schakelaar
Ja
Nettogewicht
3,56 kg
Geïntegreerde powerled
Ja
EAN/UPC/GTIN
8719514343467
Vastgestelde ondersteuningsperiode (opmerking)
Minimum 60 months from date of purchase from an authorized reseller
Lichtstroom (bij 4000 K)
5500 lm
Lichtstroom (bij 2700 K)
4750 lm
Aantal lichtbronnen
2
Communicatieprotocol
Bluetooth; Zigbee
Virtuele assistent
Amazon Alexa / Google Home / Apple HomeKit
Logistieke gegevens 1
12 NC logistieke code(s)
929003053301

Specificaties: Icecat, zonder garantie op juistheid. Controleer details altijd bij de winkel.

Over de Philips Hue Ensis hanglamp White & Color Wit

De Philips Hue Ensis Hanglamp White & Colour Wit is een strak vormgegeven lamp die je bijvoorbeeld boven de eettafel ophangt. Deze smart lamp is in hoogte verstelbaar en geeft licht in alle tinten wit en 16 miljoen kleuren. Voor elke gelegenheid de juiste sfeer dus. De lamp is voorzien van Bluetooth, waardoor je geen Hue Bridge nodig hebt om hem te bedienen. Gebruik je telefoon om kleuren of scènes in te stellen. Wil je de lamp ook in- en uitschakelen als je niet thuis bent of wil je timers instellen? Dan voeg je later een Philips Hue Bridge toe.

Veelgestelde vragen over de Philips Hue Ensis hanglamp White & Color Wit

Wat kost de Philips Hue Ensis hanglamp White & Color Wit?
De Philips Hue Ensis hanglamp White & Color Wit kost € 400,00 bij Coolblue (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Philips Hue Ensis hanglamp White & Color Wit in de afgelopen 90 dagen?
De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 400,00 (op 25 oktober 2026). De huidige prijs van € 400,00 is daarmee de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen; gemiddeld was de prijs € 404,38.
Wat zijn de verzendkosten voor de Philips Hue Ensis hanglamp White & Color Wit?
Bij Coolblue, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Philips Hue Ensis hanglamp White & Color Wit?
Breedte: 40 mm; Diepte: 1299 mm; Gewicht: 3,56 kg; Soort: Slimme hangverlichting; Type lamp: Geïntegreerde led; Aantal leds: 2; Merk: Philips Hue; Productcode: 929003053301; GTIN: 8719514343467.
Alles in Binnenverlichting
€ 400,00
Coolblue
Naar winkel