- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Philips Hue Adore badkamerinbouwspot White Ambiance Wit
Philips Hue Adore badkamerinbouwspot White Ambiance Wit
Een cadeau voor pakjesavond? Philips Hue Adore badkamerinbouwspot White Ambiance Wit is te koop bij Coolblue. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 49,99
bij Coolblue
Gratis verzending Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd Koop bij CoolbluePrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:01 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Coolblue; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Coolblue Gratis verzending Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd € 49,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Philips Hue
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Philips Hue binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 50
- Productcode
- 929004611401
- GTIN
- 8721103072962
- Kleur
- Wit
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 49,99.
- Laagste prijs
- € 49,99
- Hoogste prijs
- € 49,99
- Gemiddeld
- € 49,99
- Nu
- € 49,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 49,99
- Hoogste prijs
- € 49,99
- Gemiddeld
- € 49,99
- Nu
- € 49,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Specificaties van Philips Hue Adore badkamerinbouwspot White Ambiance Wit
Kenmerken 14
- Aantal leds
- 1
- Interface
- Bluetooth/Zigbee
- Kleur van het product
- Wit
- Fitting/voet-type
- GU10
- Kleurtemperatuur (min)
- 2200 K
- Kleurtemperatuur (max)
- 6500 K
- Stralingshoek
- 40°
- Color Rendering Index (CRI)
- 80
- Vermogen lamp
- 4,2 W
- Levensduur lamp
- 25000 uur
- Geschikte locatie
- Badkamer
- Beschermingsklasse
- II
- Software kan worden geüpgraded
- Ja
- Philips Hue-app ondersteund
- Ja
Prestatie 4
- Werkt met Amazon Alexa
- Ja
- Werkt met de Google Assistent
- Ja
- Werkt met Apple HomeKit
- Ja
- Werkt met IFTTT
- Ja
Energie 1
- AC-ingangsfrequentie
- 50-60 Hz
Gewicht en omvang 3
- Inbouwdiepte
- 9,2 cm
- Uitsparingsbreedte
- 7 cm
- Uitsparingslengte
- 7 cm
Verpakking 6
- Breedte verpakking
- 1460 mm
- Diepte verpakking
- 1000 mm
- Hoogte verpakking
- 1400 mm
- Gewicht verpakking
- 360 g
- Netto gewicht pakket
- 200 g
- Bruto gewicht pakket
- 360 g
Inhoud van de verpakking 2
- Inclusief hue-dimmerschakelaar
- Nee
- Batterijen inbegrepen
- Nee
Overige specificaties 4
- Verstelbare spotkop
- Nee
- Energie-efficiëntieklasse inbegrepen lamp (oude schaal)
- E
- Effecten
- Yes
- Wifi
- Nee
Technische details 10
- Accessoires aantal (max)
- 12
- Dimbaar met Hue-app & schakelaar
- Ja
- Geïntegreerde powerled
- Nee
- EAN/UPC/GTIN
- 8721103072962
- Vastgestelde ondersteuningsperiode (opmerking)
- Minimum 60 months from date of purchase from an authorized reseller
- Lichtstroom (bij 4000 K)
- 400 lm
- Lichtstroom (bij 2700 K)
- 350 lm
- Aantal lichtbronnen
- 1
- Communicatieprotocol
- Bluetooth; Zigbee
- Virtuele assistent
- Amazon Alexa / Google Home / Apple HomeKit
Specificaties: Icecat, zonder garantie op juistheid. Controleer details altijd bij de winkel.
Over de Philips Hue Adore badkamerinbouwspot White Ambiance Wit
De Philips Hue Adore badkamerinbouwspot White Ambiance Wit brengt extra sfeer in je badkamer. Je bouwt de spot in het plafond in, waardoor je een strakke uitstraling krijgt. Deze lamp is spatwaterdicht, waardoor je hem gerust in vochtige ruimtes gebruikt. De spot geeft alle tinten wit licht, waardoor je altijd de juiste lichttint kiest. Je stelt de lamp naar wens in via de Philips Hue app. Dit doe je via bluetooth of met een Philips Hue Bridge via internet. Met een Bridge bestuur je de lamp ook buitenshuis en stel je vaste routines in. Zo gaat de lamp automatisch aan op bepaalde tijden, of als jij thuiskomt. Zonder Bridge bestuur je de lamp alleen binnen bluetooth bereik. Let op! Bekijk goed of de inbouwspot in je plafond past.
Veelgestelde vragen over de Philips Hue Adore badkamerinbouwspot White Ambiance Wit
- Wat kost de Philips Hue Adore badkamerinbouwspot White Ambiance Wit?
- De Philips Hue Adore badkamerinbouwspot White Ambiance Wit kost € 49,99 bij Coolblue (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Philips Hue Adore badkamerinbouwspot White Ambiance Wit in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Philips Hue Adore badkamerinbouwspot White Ambiance Wit is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 49,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Philips Hue Adore badkamerinbouwspot White Ambiance Wit?
- Bij Coolblue, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Philips Hue Adore badkamerinbouwspot White Ambiance Wit?
- Aantal leds: 1; Interface: Bluetooth/Zigbee; Kleur van het product: Wit; Fitting/voet-type: GU10; Kleurtemperatuur (min): 2200 K; Kleurtemperatuur (max): 6500 K; Merk: Philips Hue; Productcode: 929004611401; GTIN: 8721103072962.
Vergelijkbare producten
Alles in BinnenverlichtingPhilips Hue Milliskin inbouwspot White Ambiance - rond - Wit
Philips Hue Inbouwspot Slim - White and Color - 90mm - Zwart
Philips Hue Play Lichtbalk White & Color Zwart 1 Stuk
Philips Hue Play Lichtbalk White & Color Wit 1 Stuk
Philips Hue Pillar Opbouwspot White Ambiance - Wit - 1-spots