Street Fighter Pin Badge: Vega
Een cadeau voor pakjesavond? Street Fighter Pin Badge: Vega is te koop bij Nedgame.nl. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 4,99
bij Nedgame.nl
+ € 3,99 verzendkosten Totaal € 8,98 1 dag Koop bij Nedgame.nlPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:53 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Nedgame.nl; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Nedgame.nl + € 3,99 verzendkosten Totaal € 8,98 1 dag € 4,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Koyo
- Categorie
- Decoratie
- Meer van dit merk
- Alle Koyo decoratie
- Beste keuze
- De beste decoratie van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 10
- GTIN
- 5060581931952
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,99.
- Laagste prijs
- € 4,99
- Hoogste prijs
- € 4,99
- Gemiddeld
- € 4,99
- Nu
- € 4,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 4,99
- Hoogste prijs
- € 4,99
- Gemiddeld
- € 4,99
- Nu
- € 4,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Street Fighter Pin Badge: Vega
Beauty and brutality in perfect balance.Deze officile Vega-pin vangt de sierlijke, maar gevaarlijke aard van de Spaanse ninja en matador. Met zijn kenmerkende metalen klauw en masker straalt hij elegantie en dodelijke precisie uit. Voor fans van de flamboyante en genadeloze vechter is deze pin een absolute must-have.Productinformatie Officieel gelicenseerd Street Fighter product Pin van metaal (zinklegering) Afmetingen 3 2,5 cm Geleverd op een backing cardVoeg deze stijlvolle en gevaarlijke strijder toe aan je Street Fighter collectie en laat je vijanden beven!
Veelgestelde vragen over de Street Fighter Pin Badge: Vega
- Wat kost de Street Fighter Pin Badge: Vega?
- De Street Fighter Pin Badge: Vega kost € 4,99 bij Nedgame.nl (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Street Fighter Pin Badge: Vega in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Street Fighter Pin Badge: Vega is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Street Fighter Pin Badge: Vega?
- Bij Nedgame.nl, de goedkoopste winkel, betaal je € 3,99 verzendkosten; in totaal € 8,98. Levertijd: 1 dag.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Street Fighter Pin Badge: Vega?
- Merk: Koyo; GTIN: 5060581931952.
Vergelijkbare producten
Alles in Decoratie
My Neighbor Totoro Metal Brooch - Big and Small Totoro