1. Home
  2. Speelgoed
  3. Speelfiguren, poppen & knuffels
  4. Cyberpunk Edgerunners PVC Statue - Adam Smasher
Dark Horse

Cyberpunk Edgerunners PVC Statue - Adam Smasher

Prijs

€ 65,99

bij Nedgame.nl

Gratis verzending 1 dag Koop bij Nedgame.nl

Prijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 08:07 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Nedgame.nl; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Nedgame.nl Voordeligst Gratis verzending 1 dag € 65,99 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Dark Horse
Categorie
Speelfiguren, poppen & knuffels
Meer van dit merk
Alle Dark Horse speelfiguren, poppen & knuffels
Beste keuze
De beste speelfiguren, poppen & knuffels van 2026
GTIN
0761568015287

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 65,99.

Laagste prijs
€ 65,99
Hoogste prijs
€ 65,99
Gemiddeld
€ 65,99
Nu
€ 65,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 65,99
Hoogste prijs
€ 65,99
Gemiddeld
€ 65,99
Nu
€ 65,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Cyberpunk Edgerunners PVC Statue - Adam Smasher

None leave the slaughterhouse! Not alive!Breng de meedogenloze Adam Smasher uit de populaire anime Cyberpunk Edgerunners tot leven met deze gedetailleerde deluxe figuur van Dark Horse en CD PROJEKT RED. Met zijn indrukwekkende formaat van 25 cm en krachtige pose vormt hij een opvallende toevoeging aan iedere Cyberpunk-collectie.Adam Smasher in indrukwekkende overwinningsposeDe figuur toont Adam Smasher in een imposante overwinningspose, met een beschadigd stuk cybernetica in zijn opgeheven hand. Hij staat op een displaybasis met het gestileerde Edgerunners-symbool. De speciale neonverf reageert bovendien op black light, waardoor bepaalde details extra opvallen. Personage Adam Smasher uit Cyberpunk Edgerunners Formaat Ongeveer 25 cm hoog Uitvoering Gedetailleerde deluxe figuur in een overwinningspose Displaybasis Voorzien van het gestileerde Edgerunners-symbool Speciale afwerking Black-light-reactieve neonverf Licentie Officieel Cyberpunk Edgerunners-product van Dark Horse en CD PROJEKT REDMet zijn imposante ontwerp, speciale neonafwerking en herkenbare displaybasis is Adam Smasher een echte blikvanger voor fans van Cyberpunk Edgerunners.

Veelgestelde vragen over de Cyberpunk Edgerunners PVC Statue - Adam Smasher

Wat kost de Cyberpunk Edgerunners PVC Statue - Adam Smasher?
De Cyberpunk Edgerunners PVC Statue - Adam Smasher kost € 65,99 bij Nedgame.nl (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Cyberpunk Edgerunners PVC Statue - Adam Smasher in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Cyberpunk Edgerunners PVC Statue - Adam Smasher is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 65,99.
Wat zijn de verzendkosten voor de Cyberpunk Edgerunners PVC Statue - Adam Smasher?
Bij Nedgame.nl, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: 1 dag.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Cyberpunk Edgerunners PVC Statue - Adam Smasher?
Merk: Dark Horse; GTIN: 0761568015287.
€ 65,99
Nedgame.nl
Naar winkel