- Home
- Speelgoed
- Spellen & puzzels
- Pokemon TCG Kanto Starter Charmander Playmat
Pokemon TCG Kanto Starter Charmander Playmat
Prijs
€ 22,00
bij Nedgame.nl
+ € 3,99 verzendkosten Totaal € 25,99 1 dag Koop bij Nedgame.nlPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:09 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Nedgame.nl; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Nedgame.nl + € 3,99 verzendkosten Totaal € 25,99 1 dag € 22,00 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Ultra Pro
- Categorie
- Spellen & puzzels
- Meer van dit merk
- Alle Ultra Pro spellen & puzzels
- Beste keuze
- De beste spellen & puzzels van 2026
- GTIN
- 0074427165949
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 22,00.
- Laagste prijs
- € 22,00
- Hoogste prijs
- € 22,00
- Gemiddeld
- € 22,00
- Nu
- € 22,00
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 22,00
- Hoogste prijs
- € 22,00
- Gemiddeld
- € 22,00
- Nu
- € 22,00
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Pokemon TCG Kanto Starter Charmander Playmat
Speelmatten voor Pokmon bevatten levendige, kleurrijke afbeeldingen van Charmander. Ze zijn gemaakt met een zachte stoffen bovenkant om schade aan kaarten tijdens het spelen te voorkomen en een antislip rubberen onderkant om verschuiven tijdens gebruik te voorkomen, wat de spelervaring verbetert.Met afmetingen van ongeveer 60 cm x 34 cm is een speelmat ook een uitstekende oversized muismat voor thuis of op kantoor.Voor Tabletop Games- Glad en zachte stof, beschermt je Trading Cards & accessoires tijdens het spelen.- Dikke rubberen onderkant beschermt je tafel tegen het gooien van dobbelstenen.Voor Computer Games- Werkt met iedere muis- Hoog kwaliteit, anti-slip materiaal aan de onderkant- Super wijde mat waar zowel je toetsenbord als muis op past.Formaat 60cm x 34cm
Veelgestelde vragen over de Pokemon TCG Kanto Starter Charmander Playmat
- Wat kost de Pokemon TCG Kanto Starter Charmander Playmat?
- De Pokemon TCG Kanto Starter Charmander Playmat kost € 22,00 bij Nedgame.nl (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Pokemon TCG Kanto Starter Charmander Playmat in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Pokemon TCG Kanto Starter Charmander Playmat is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 22,00.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Pokemon TCG Kanto Starter Charmander Playmat?
- Bij Nedgame.nl, de goedkoopste winkel, betaal je € 3,99 verzendkosten; in totaal € 25,99. Levertijd: 1 dag.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Pokemon TCG Kanto Starter Charmander Playmat?
- Merk: Ultra Pro; GTIN: 0074427165949.
Vergelijkbare producten
Alles in Spellen & puzzels
Pokemon TCG Pokemon Center Special Box - Tohoku Limited Edition