1. Home
  2. Speelgoed
  3. Overig speelgoed
  4. Kiki's Delivery Service Music Box - Jiji Marionette Style
Benelic

Kiki's Delivery Service Music Box - Jiji Marionette Style

Een cadeau voor pakjesavond? Kiki's Delivery Service Music Box - Jiji Marionette Style is te koop bij Nedgame.nl. Bestel op tijd voor 5 december.

Prijs

€ 185,99

bij Nedgame.nl

Gratis verzending 1 dag Koop bij Nedgame.nl

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 08:08 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Nedgame.nl; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Nedgame.nl Voordeligst Gratis verzending 1 dag € 185,99 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Benelic
Categorie
Overig speelgoed
Meer van dit merk
Alle Benelic overig speelgoed
Beste keuze
De beste overig speelgoed van 2026
GTIN
4905610405183

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 185,99.

Laagste prijs
€ 185,99
Hoogste prijs
€ 185,99
Gemiddeld
€ 185,99
Nu
€ 185,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 185,99
Hoogste prijs
€ 185,99
Gemiddeld
€ 185,99
Nu
€ 185,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Kiki's Delivery Service Music Box - Jiji Marionette Style

A little bit of Ghibli magic for your home.Breng de magie van Studio Ghibli in huis met deze officieel gelicentieerde muziekdoos uit de klassieker Kikis Delivery Service. Het unieke marionetachtige ontwerp is volledig genspireerd op Jiji, Kikis trouwe zwarte kat.Een bijzondere muziekdoos met JijiDeze decoratieve muziekdoos combineert de charme van Kikis Delivery Service met een speels marionetstijl-ontwerp van Jiji. Een bijzonder decoratiestuk voor fans van Studio Ghibli en de geliefde film. Officieel gelicentieerd Een officieel Studio Ghibli-product gebaseerd op Kikis Delivery Service. Jiji-ontwerp Voorzien van Jiji als centraal personage. Marionetstijl Uniek ontwerp genspireerd op een klassieke marionet. Muziekdoos Een decoratieve muziekdoos voor in huis. Studio Ghibli Een bijzonder verzamelobject voor fans van de iconische animatiestudio.Voeg een vleugje Studio Ghibli-magie toe aan je interieur met deze unieke Jiji-muziekdoos.

Veelgestelde vragen over de Kiki's Delivery Service Music Box - Jiji Marionette Style

Wat kost de Kiki's Delivery Service Music Box - Jiji Marionette Style?
De Kiki's Delivery Service Music Box - Jiji Marionette Style kost € 185,99 bij Nedgame.nl (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Kiki's Delivery Service Music Box - Jiji Marionette Style in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Kiki's Delivery Service Music Box - Jiji Marionette Style is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 185,99.
Wat zijn de verzendkosten voor de Kiki's Delivery Service Music Box - Jiji Marionette Style?
Bij Nedgame.nl, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: 1 dag.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Kiki's Delivery Service Music Box - Jiji Marionette Style?
Merk: Benelic; GTIN: 4905610405183.
Alles in Overig speelgoed
More SQ
Square Enix

More SQ

€ 12,00
+ € 3,99 verzending
Bij Nedgame.nl
Naar winkel
€ 185,99
Nedgame.nl
Naar winkel