- Home
- Hobby & boeken
- Hobby & knutselen
- Knutsel belletjes gekleurd 10x stuks 15 mm
Knutsel belletjes gekleurd 10x stuks 15 mm
Prijs
€ 13,00
bij Speelgoedpostorder.nl
+ € 5,50 verzendkosten Totaal € 18,50 24 uur Koop bij Speelgoedpostorder.nlPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 08:06 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Speelgoedpostorder.nl; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Speelgoedpostorder.nl + € 5,50 verzendkosten Totaal € 18,50 24 uur € 13,00 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Rayher hobby materialen
- Categorie
- Hobby & knutselen
- Meer van dit merk
- Alle Rayher hobby materialen hobby & knutselen
- Beste keuze
- De beste hobby & knutselen van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 20
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 13,00.
- Laagste prijs
- € 13,00
- Hoogste prijs
- € 13,00
- Gemiddeld
- € 13,00
- Nu
- € 13,00
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 13,00
- Hoogste prijs
- € 13,00
- Gemiddeld
- € 13,00
- Nu
- € 13,00
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Knutsel belletjes gekleurd 10x stuks 15 mm
10x Metalen belletjes gekleurd 15 mm. Metalen belletjes 10x stuks, in de kleuren groen, rood, geel, blauw en wit. De belletjes zijn ongeveer 15 mm groot. Hobby artikelen.
Veelgestelde vragen over de Knutsel belletjes gekleurd 10x stuks 15 mm
- Wat kost de Knutsel belletjes gekleurd 10x stuks 15 mm?
- De Knutsel belletjes gekleurd 10x stuks 15 mm kost € 13,00 bij Speelgoedpostorder.nl (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Knutsel belletjes gekleurd 10x stuks 15 mm in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Knutsel belletjes gekleurd 10x stuks 15 mm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 13,00.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Knutsel belletjes gekleurd 10x stuks 15 mm?
- Bij Speelgoedpostorder.nl, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,50 verzendkosten; in totaal € 18,50. Levertijd: 24 uur.
Vergelijkbare producten
Alles in Hobby & knutselen
Decoratie belletjes - 5x st - blauw - 19 mm - metaal - kerstbelletjes - DIY
Raher Hobby metalen belletjes - met oog - zilver - 15 mm - knutsel materiaal
Rayher Hobby 10x belletjes - metaal - zilver - met oog - 19 mm - Kersmuts belletjes - Kattenbellen
Decoratie belletjes - 5x st - gekleurd - 19 mm - metaal - kerstbelletjes - DIY
Raher Hobby metalen belletjes - met oog - goud - 15 mm - knutsel materiaal
Rayher hobby metalen bellen/belletjes - 10x - goud - 19 mm - knutselen
220x stuks gouden metalen belletjes - 13-15-17 mm - met oogjes - hobby/knutselen
Rayher Metalen belletjes - 5x stuks -roze mix 15 mm - knutselen - Kerst kersmuts belletjes