Kunstplant Ficus in bloempot - Groen - 50 x 90 cm
Een cadeau voor pakjesavond? Kunstplant Ficus in bloempot - Groen - 50 x 90 cm is te koop bij Speelgoedpostorder.nl. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 37,49
bij Speelgoedpostorder.nl
+ € 5,50 verzendkosten Totaal € 42,99 24 uur Koop bij Speelgoedpostorder.nlPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 08:06 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Speelgoedpostorder.nl; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Speelgoedpostorder.nl + € 5,50 verzendkosten Totaal € 42,99 24 uur € 37,49 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- ITEM international
- Categorie
- Decoratie
- Meer van dit merk
- Alle ITEM international decoratie
- Beste keuze
- De beste decoratie van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 50
- Kleur
- Groen
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 37,49.
- Laagste prijs
- € 37,49
- Hoogste prijs
- € 37,49
- Gemiddeld
- € 37,49
- Nu
- € 37,49
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 37,49
- Hoogste prijs
- € 37,49
- Gemiddeld
- € 37,49
- Nu
- € 37,49
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Kunstplant Ficus in bloempot - Groen - 50 x 90 cm
Kunstplant Ficus in bloempot zwart. De kamerplant is in de kleur groen. Afmetingen: 50 x 90 cm. Realistisch uitziende, onderhoudsvrije/onderhoudsarme kunstplant. Materiaal plant: pvc kunststof. Zorg voor een gezellige sfeer in je huis met deze mooie Ficus planten. Geschikt voor binnen gebruik. Plaats het decoratie artikel in een mooie bloempot. Nooit meer watergeven.
Veelgestelde vragen over de Kunstplant Ficus in bloempot - Groen - 50 x 90 cm
- Wat kost de Kunstplant Ficus in bloempot - Groen - 50 x 90 cm?
- De Kunstplant Ficus in bloempot - Groen - 50 x 90 cm kost € 37,49 bij Speelgoedpostorder.nl (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Kunstplant Ficus in bloempot - Groen - 50 x 90 cm in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Kunstplant Ficus in bloempot - Groen - 50 x 90 cm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 37,49.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Kunstplant Ficus in bloempot - Groen - 50 x 90 cm?
- Bij Speelgoedpostorder.nl, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,50 verzendkosten; in totaal € 42,99. Levertijd: 24 uur.
Vergelijkbare producten
Alles in Decoratie
Atmosphera siergras kunstplant - grasplant sprieten - donkergroen - H70 cm - in pot - pvc
Kunstplant Eucalyptus - H53 cm - groen - kunststof - bladgroen - in pot - 23 cm breed
Gardlov kunsthaag voor balkon - groen - L300 x H50 cm - 6x panelen - kunststof
Louis Maes Quality kunstplant - Siergras helmgras - donkergroen - H75 cm - in pot
Louis Maes Quality kunstplant - Siergras met bes - groen/bruin - H95 cm - in pot
Kunstgras/gras kunstplant met pluimen - groen/roze H80 x D35 cm - op stevige plug
Kunstplant bosvaren Dryopteris Remota - groen - 43 cm - zwarte kunststof pot
Planten slinger - varen - kunstplant - groen - 180 cm