1. Home
  2. Hobby & boeken
  3. Hobby & knutselen
  4. Boetseer klei/gips - lichtgrijs - 1 kilo - hobby en knutsel...
Merkloos

Boetseer klei/gips - lichtgrijs - 1 kilo - hobby en knutsel materiaal

Prijs

€ 7,49

bij Speelgoedpostorder.nl

+ € 5,50 verzendkosten Totaal € 12,99 24 uur Koop bij Speelgoedpostorder.nl

Prijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 08:06 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Speelgoedpostorder.nl; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Speelgoedpostorder.nl Voordeligst + € 5,50 verzendkosten Totaal € 12,99 24 uur € 7,49 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Merkloos
Categorie
Hobby & knutselen
Meer van dit merk
Alle Merkloos hobby & knutselen
Beste keuze
De beste hobby & knutselen van 2026
Cadeaus
Meer cadeaus tot € 15

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,49.

Laagste prijs
€ 7,49
Hoogste prijs
€ 7,49
Gemiddeld
€ 7,49
Nu
€ 7,49
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 7,49
Hoogste prijs
€ 7,49
Gemiddeld
€ 7,49
Nu
€ 7,49
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Boetseer klei/gips - lichtgrijs - 1 kilo - hobby en knutsel...

Boetseer klei/gips lichtgrijs 1 kilo. Deze verpakking bevat 1x kilo zelf hardende lichtgrijze boetseer klei. Mengverhouding: voeg aan 1 kg gips ca. 5 keer zoveel water toe. Verkrijgt een enigszins poreuze structuur dat met gereedschap gevormd kan worden. Het gips kan 18 min. bewerkt worden. Droogtijd ca. 30 min. Uitgehard na 5 dagen. Hobby artikelen en knutsel materiaal.

Veelgestelde vragen over de Boetseer klei/gips - lichtgrijs - 1 kilo - hobby en knutsel...

Wat kost de Boetseer klei/gips - lichtgrijs - 1 kilo - hobby en knutsel materiaal?
De Boetseer klei/gips - lichtgrijs - 1 kilo - hobby en knutsel materiaal kost € 7,49 bij Speelgoedpostorder.nl (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Boetseer klei/gips - lichtgrijs - 1 kilo - hobby en knutsel materiaal in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Boetseer klei/gips - lichtgrijs - 1 kilo - hobby en knutsel materiaal is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,49.
Wat zijn de verzendkosten voor de Boetseer klei/gips - lichtgrijs - 1 kilo - hobby en knutsel materiaal?
Bij Speelgoedpostorder.nl, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,50 verzendkosten; in totaal € 12,99. Levertijd: 24 uur.
Alles in Hobby & knutselen
€ 7,49
Speelgoedpostorder.nl
Naar winkel