- Home
- Hobby & boeken
- Hobby & knutselen
- Rayher hobby knutselmateriaal kikker van piepschuim / styrop...
Rayher hobby knutselmateriaal kikker van piepschuim / styropor - wit - 13 cm
Prijs
€ 4,88
bij Speelgoedpostorder.nl
+ € 5,50 verzendkosten Totaal € 10,38 24 uur Koop bij Speelgoedpostorder.nlPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 08:06 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Speelgoedpostorder.nl; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Speelgoedpostorder.nl + € 5,50 verzendkosten Totaal € 10,38 24 uur € 4,88 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Rayher hobby materialen
- Categorie
- Hobby & knutselen
- Meer van dit merk
- Alle Rayher hobby materialen hobby & knutselen
- Beste keuze
- De beste hobby & knutselen van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 15
- Kleur
- Wit
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,88.
- Laagste prijs
- € 4,88
- Hoogste prijs
- € 4,88
- Gemiddeld
- € 4,88
- Nu
- € 4,88
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 4,88
- Hoogste prijs
- € 4,88
- Gemiddeld
- € 4,88
- Nu
- € 4,88
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Rayher hobby knutselmateriaal kikker van piepschuim / styrop...
Kikker van piepschuim. Dieren vormen en figuren. Het formaat van deze piepschuim kikker is ongeveer 13 cm. Materiaal: Styropor piepschuim. Kleur: wit.
Veelgestelde vragen over de Rayher hobby knutselmateriaal kikker van piepschuim / styrop...
- Wat kost de Rayher hobby knutselmateriaal kikker van piepschuim / styropor - wit - 13 cm?
- De Rayher hobby knutselmateriaal kikker van piepschuim / styropor - wit - 13 cm kost € 4,88 bij Speelgoedpostorder.nl (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Rayher hobby knutselmateriaal kikker van piepschuim / styropor - wit - 13 cm in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Rayher hobby knutselmateriaal kikker van piepschuim / styropor - wit - 13 cm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,88.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Rayher hobby knutselmateriaal kikker van piepschuim / styropor - wit - 13 cm?
- Bij Speelgoedpostorder.nl, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,50 verzendkosten; in totaal € 10,38. Levertijd: 24 uur.
Vergelijkbare producten
Alles in Hobby & knutselen
Piepschuim vormen baksteen - 1x - 80 x 7,5 x 7,5 cm - styropor hobby / DIY vorm - knutselfiguur
Piepschuim vormen piramide - 1x - H30 x D14 cm - styropor hobby / DIY vorm - basis knutselfiguren
Piepschuim vormen piramide - 1x - H25 x D12 cm - styropor hobby / DIY vorm - basis knutselfiguren
Piepschuim vormen piramide - 1x - H12 x D6,5 cm - styropor hobby / DIY vorm - basis knutselfiguren
Piepschuim vormen bal - 1x - D12 cm - styropor hobby / DIY vorm - basis knutselfiguren
Piepschuim vormen bal - 1x - D10 cm - styropor hobby / DIY vorm - basis knutselfiguren
Piepschuim vormen kubus - 1x - 30 x 30 x 30 cm - styropor hobby / DIY vorm - basis knutselfiguren
Piepschuim vormen cirkel - 1x - D35 x 4 cm - styropor hobby / DIY vorm - basis knutselfiguren