- Home
- Hobby & boeken
- Hobby & knutselen
- Santex Hobby Knutsel Veren ? 20 stuks ? Rood ? 7 cm ? Sierve...
Santex Hobby Knutsel Veren ? 20 stuks ? Rood ? 7 cm ? Sierveren ? Decoratie
Prijs
€ 2,35
bij Speelgoedpostorder.nl
+ € 5,50 verzendkosten Totaal € 7,85 24 uur Koop bij Speelgoedpostorder.nlPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 04:46 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Speelgoedpostorder.nl; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Speelgoedpostorder.nl + € 5,50 verzendkosten Totaal € 7,85 24 uur € 2,35 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Santex
- Categorie
- Hobby & knutselen
- Meer van dit merk
- Alle Santex hobby & knutselen
- Beste keuze
- De beste hobby & knutselen van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 10
- Kleur
- Rood
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,35.
- Laagste prijs
- € 2,35
- Hoogste prijs
- € 2,35
- Gemiddeld
- € 2,35
- Nu
- € 2,35
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 2,35
- Hoogste prijs
- € 2,35
- Gemiddeld
- € 2,35
- Nu
- € 2,35
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Santex Hobby Knutsel Veren ? 20 stuks ? Rood ? 7 cm ? Sierve...
20x Hobby knutsel veren rood. Geef je creatieve projecten een vleugje flair met deze rode knutselveren van Santex! De set bevat 20 prachtige veren van 7 cm, ideaal voor allerlei decoratie- en knutselidee?n. Of je nu een kunstwerk maakt, je huis opvrolijkt of je eigen versieringen cre?ert, deze veren voegen een stoere, elegante touch toe. Perfect voor scrapbooking, bloemenarrangementen of als decoratie voor feestjes en speciale gelegenheden. Laat je creativiteit vliegen met deze veelzijdige rode knutselveren de perfecte finishing touch voor je mooiste projecten!
Veelgestelde vragen over de Santex Hobby Knutsel Veren ? 20 stuks ? Rood ? 7 cm ? Sierve...
- Wat kost de Santex Hobby Knutsel Veren ? 20 stuks ? Rood ? 7 cm ? Sierveren ? Decoratie?
- De Santex Hobby Knutsel Veren ? 20 stuks ? Rood ? 7 cm ? Sierveren ? Decoratie kost € 2,35 bij Speelgoedpostorder.nl (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Santex Hobby Knutsel Veren ? 20 stuks ? Rood ? 7 cm ? Sierveren ? Decoratie in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Santex Hobby Knutsel Veren ? 20 stuks ? Rood ? 7 cm ? Sierveren ? Decoratie is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,35.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Santex Hobby Knutsel Veren ? 20 stuks ? Rood ? 7 cm ? Sierveren ? Decoratie?
- Bij Speelgoedpostorder.nl, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,50 verzendkosten; in totaal € 7,85. Levertijd: 24 uur.
Vergelijkbare producten
Alles in Hobby & knutselen
Ganzenveer/sierveer - 10x stuks - zilver - 18-22 cm - decoratie/hobbymateriaal
Carnaval verkleed veer/struisvogelveren - 3x - oranje - 50 cm - Carnaval - Sierveren/charleston vere
Rayher hobby kleine decoratie dons veertjes - 120x stuks - kleuren mix
Widmann Sierveren - 100x - zwart - 17 cm - knutselveertjes - DIY/decoratie/hobbymateriaal
Ganzenveer/sierveer - 10x stuks - wit met goud - 18-22 cm - decoratie/hobbymateriaal
Creativ Company sierveren/hobby veertjes - 12x - multi kleuren - 27 cm - decoratie/hobbymateriaal
Hobby/knutsel Parelhoen/fazanten sierveren - 15x stuks - decoratie materialen