1. Home
  2. Speelgoed
  3. Speelfiguren, poppen & knuffels
  4. Dark Souls Resin Statue - Siegmeyer of Catarina (First4Figur...
First 4 Figures

Dark Souls Resin Statue - Siegmeyer of Catarina (First4Figures)

Een cadeau voor pakjesavond? Dark Souls Resin Statue - Siegmeyer of Catarina (First4Figures) is te koop bij Nedgame.nl. Bestel op tijd voor 5 december.

Prijs

€ 228,00

bij Nedgame.nl

Gratis verzending 1 dag Koop bij Nedgame.nl

Prijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 12:39 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Nedgame.nl; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Nedgame.nl Voordeligst Gratis verzending 1 dag € 228,00 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
First 4 Figures
Categorie
Speelfiguren, poppen & knuffels
Meer van dit merk
Alle First 4 Figures speelfiguren, poppen & knuffels
Beste keuze
De beste speelfiguren, poppen & knuffels van 2026
Productcode
5060316625576
GTIN
5060316625576

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 228,00.

Laagste prijs
€ 228,00
Hoogste prijs
€ 228,00
Gemiddeld
€ 228,00
Nu
€ 228,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 228,00
Hoogste prijs
€ 228,00
Gemiddeld
€ 228,00
Nu
€ 228,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Dark Souls Resin Statue - Siegmeyer of Catarina (First4Figur...

Hmm mmm!Siegmeyer of Catarina de vriendelijke, soms wat onhandige ridder uit Dark Souls keert terug in deze charmante SD-resin figure. Met zijn iconische ui-harnas, goedhartige uitstraling en de herkenbare worn-in afwerking voelt deze collectible alsof hij zo uit Sens Fortress zelf komt gewandeld. Krassen, vuil en deuken geven het beeld de authentieke uitstraling die past bij de ruige wereld van Lordran. Een perfecte ode aan een van de meest geliefde NPCs uit de serie.Product Details Hoogwaardige resin statue van Siegmeyer of Catarina Fijne details met nauwkeurige schildering en realistische weathering Iconische Catarina-armor zoals in Dark Souls Base genspireerd op Sens FortressVerpakking en Extras Geleverd in een luxe display-vriendelijke verpakking Inclusief beschermende binnenverpakking Perfect voor fans en verzamelaars van Dark Souls

Veelgestelde vragen over de Dark Souls Resin Statue - Siegmeyer of Catarina (First4Figur...

Wat kost de Dark Souls Resin Statue - Siegmeyer of Catarina (First4Figures)?
De Dark Souls Resin Statue - Siegmeyer of Catarina (First4Figures) kost € 228,00 bij Nedgame.nl (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Dark Souls Resin Statue - Siegmeyer of Catarina (First4Figures) in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Dark Souls Resin Statue - Siegmeyer of Catarina (First4Figures) is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 228,00.
Wat zijn de verzendkosten voor de Dark Souls Resin Statue - Siegmeyer of Catarina (First4Figures)?
Bij Nedgame.nl, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: 1 dag.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Dark Souls Resin Statue - Siegmeyer of Catarina (First4Figures)?
Merk: First 4 Figures; Productcode: 5060316625576; GTIN: 5060316625576.
€ 228,00
Nedgame.nl
Naar winkel