- Home
- Speelgoed
- Overig speelgoed
- Star Wars Lightsaber Forge Darksaber KC - F9970
Star Wars Lightsaber Forge Darksaber KC - F9970
Prijs
€ 27,70
bij Joybuy
+ € 3,99 verzendkosten Totaal € 31,69 Vandaag of morgen in huis Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 22-10-2026 20:25 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Joybuy + € 3,99 verzendkosten Totaal € 31,69 Vandaag of morgen in huis € 27,70 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Star Wars
- Categorie
- Overig speelgoed
- Beste keuze
- De beste overig speelgoed van 2026
- Productcode
- F99705X0
- GTIN
- 5010996202345
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 27,70.
- Laagste prijs
- € 27,70
- Hoogste prijs
- € 27,70
- Gemiddeld
- € 27,70
- Nu
- € 27,70
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 27,70
- Hoogste prijs
- € 27,70
- Gemiddeld
- € 27,70
- Nu
- € 27,70
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Star Wars Lightsaber Forge Darksaber KC - F9970
Ontketen de kracht van het legendarische zwaard met de Hasbro Star Wars Lightsaber Forge Darksaber! Dit officiële elektronische rolspel-speelgoed is geïnspireerd op het iconische wapen uit The Mandalorian en stelt jonge Jedi's en Mandalorians in staat hun eigen verhalen te creëren. Het aanpasbare 4-delig ontwerp stelt je in staat je eigen unieke Darksaber te bouwen door het blad, handvat, omhulsel en gloeiende Kyber-kern aan elkaar te klikken, met een transparant, verlicht kristaleffect. Breng je gevechten tot leven met spannende licht- en geluidseffecten voor een meespeelervaring. Voor nog meer mogelijkheden is deze Darksaber compatibel met andere Lightsaber Forge-onderdelen (apart verkrijgbaar). Vereist 2 x AAA (LR03) 1,5V alkalinebatterijen (niet inbegrepen). Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Waarschuwing: Verstikkingsgevaar vanwege kleine onderdelen. Niet geschikt voor kinderen onder 3 jaar. Zendt flitsen uit die epileptische aanvallen kunnen veroorzaken.
Veelgestelde vragen over de Star Wars Lightsaber Forge Darksaber KC - F9970
- Wat kost de Star Wars Lightsaber Forge Darksaber KC - F9970?
- De Star Wars Lightsaber Forge Darksaber KC - F9970 kost € 27,70 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 22 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Star Wars Lightsaber Forge Darksaber KC - F9970 in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Star Wars Lightsaber Forge Darksaber KC - F9970 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 27,70.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Star Wars Lightsaber Forge Darksaber KC - F9970?
- Bij Joybuy, de goedkoopste winkel, betaal je € 3,99 verzendkosten; in totaal € 31,69. Levertijd: Vandaag of morgen in huis.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Star Wars Lightsaber Forge Darksaber KC - F9970?
- Merk: Star Wars; Productcode: F99705X0; GTIN: 5010996202345.
Vergelijkbare producten
Alles in Overig speelgoed