1. Home
  2. Speelgoed
  3. LEGO & bouwspeelgoed
  4. 264026HHCDU MAGNA - TILES® microMAGS Heart to Heart 26-delig...
Magna-Tiles

264026HHCDU MAGNA - TILES® microMAGS Heart to Heart 26-delige reisset

Een cadeau voor pakjesavond? 264026HHCDU MAGNA - TILES® microMAGS Heart to Heart 26-delige reisset is te koop bij Joybuy. Bestel op tijd voor 5 december.

Prijs

€ 12,96

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 12:33 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Joybuy Voordeligst Verzendkosten: zie winkel 2 € 12,96 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Magna-Tiles
Categorie
LEGO & bouwspeelgoed
Meer van dit merk
Alle Magna-Tiles lego & bouwspeelgoed
Beste keuze
De beste lego & bouwspeelgoed van 2026
Cadeaus
Meer cadeaus tot € 15
Productcode
90466
GTIN
0850025176682

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 12,96.

Laagste prijs
€ 12,96
Hoogste prijs
€ 12,96
Gemiddeld
€ 12,96
Nu
€ 12,96
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 12,96
Hoogste prijs
€ 12,96
Gemiddeld
€ 12,96
Nu
€ 12,96
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de 264026HHCDU MAGNA - TILES® microMAGS Heart to Heart 26-delig...

Bouw vanuit het hart met de MAGNA-TILES microMAGS Heart to Heart reisset van 26 stukken! Deze draagbare en fantasierijke set is perfect op maat voor onderweg en inspireert kinderen om eindeloze, hartverwarmende creaties te bouwen. De collectie bevat een reeks levendige, transparante kleuren, aangevuld met prachtige, sprankelende glitters die het licht vangen. Unieke decoratieve kwartcirkeltegels maken de bouw van mooie rondingen, lieve harten en andere organische vormen mogelijk, wat creatieve expressie en artistiek bouwen aanmoedigt. Net als alle MAGNA-TILES sets zijn microMAGS magnetische bouwtegels die aan alle kanten stevig met elkaar verbinden en cruciale STEM-vaardigheden ontwikkelen door praktische lessen in geometrie, magnetische polariteit en ruimtelijk inzicht. Deze compacte set is het perfecte geschenk om creativiteit, liefde en verbinding overal te stimuleren.

Veelgestelde vragen over de 264026HHCDU MAGNA - TILES® microMAGS Heart to Heart 26-delig...

Wat kost de 264026HHCDU MAGNA - TILES® microMAGS Heart to Heart 26-delige reisset?
De 264026HHCDU MAGNA - TILES® microMAGS Heart to Heart 26-delige reisset kost € 12,96 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de 264026HHCDU MAGNA - TILES® microMAGS Heart to Heart 26-delige reisset in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de 264026HHCDU MAGNA - TILES® microMAGS Heart to Heart 26-delige reisset is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 12,96.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de 264026HHCDU MAGNA - TILES® microMAGS Heart to Heart 26-delige reisset?
Merk: Magna-Tiles; Productcode: 90466; GTIN: 0850025176682.
Alles in LEGO & bouwspeelgoed
€ 12,96
Joybuy
Naar winkel