- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Philips LED Spot - 35 W- GU10 - Warmwit licht - 2 stuks
Philips LED Spot - 35 W- GU10 - Warmwit licht - 2 stuks
Een cadeau voor pakjesavond? Philips LED Spot - 35 W- GU10 - Warmwit licht - 2 stuks is te koop bij Joybuy. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 9,09
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:43 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Joybuy Verzendkosten: zie winkel 2 € 9,09 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Philips
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Philips binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 10
- Productcode
- 929001217892
- GTIN
- 8719514455030
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 9,09.
- Laagste prijs
- € 9,09
- Hoogste prijs
- € 9,09
- Gemiddeld
- € 9,09
- Nu
- € 9,09
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 9,09
- Hoogste prijs
- € 9,09
- Gemiddeld
- € 9,09
- Nu
- € 9,09
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Philips LED Spot - 35 W- GU10 - Warmwit licht - 2 stuks
Creëer een warme en uitnodigende sfeer met de Philips LED Spot-lampen. Dit pakket van twee energiezuinige lampen vervangt traditionele 35W halogeen-equivalenten, maar verbruikt tot 80% minder energie, wat leidt tot aanzienlijke besparingen. Met hun comfortabele warmwitte licht zijn deze heldere GU10 spots perfect voor het versterken van de gezellige atmosfeer in uw woonkamer, slaapkamer of hal. Gemaakt voor duurzaamheid, hebben deze LED-lampen een indrukwekkende gemiddelde levensduur van 15.000 uur, waardoor u ze minder vaak hoeft te vervangen. Ze zijn gemakkelijk te installeren in elke standaard GU10-fitting en zijn uitsluitend ontworpen voor binnen gebruik. Voor optimale prestaties en veiligheid: deze lampen zijn niet dimbaar tenzij anders gespecificeerd, en de LED-lichtbron is niet vervangbaar; vervang de gehele unit aan het einde van de levensduur. Dit product wordt geleverd met een minimale garantie van twee jaar en draagt het CE-keurmerk.
Veelgestelde vragen over de Philips LED Spot - 35 W- GU10 - Warmwit licht - 2 stuks
- Wat kost de Philips LED Spot - 35 W- GU10 - Warmwit licht - 2 stuks?
- De Philips LED Spot - 35 W- GU10 - Warmwit licht - 2 stuks kost € 9,09 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Philips LED Spot - 35 W- GU10 - Warmwit licht - 2 stuks in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Philips LED Spot - 35 W- GU10 - Warmwit licht - 2 stuks is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 9,09.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Philips LED Spot - 35 W- GU10 - Warmwit licht - 2 stuks?
- Merk: Philips; Productcode: 929001217892; GTIN: 8719514455030.
Vergelijkbare producten
Alles in Binnenverlichting
Philips 29043300 LED-lamp Energielabel E (A - G) G24q-1 Staaf 5.5 W = 13 W Koudwit (Ø x l) 34 mm x 134 mm Niet dimbaar 1 stuk(s)
Philips LED Spot - 35 W - GU10 - Warmwit licht - 3 stuks
Philips LED Kaarslamp Mat - 40 W - E14 - Warmwit licht - 3 stuks
Philips UltraEfficient ledlamp, transparant - 40 W - E27-fitting - warm wit licht, 2700 K - ultra-efficiënt: energielabel A - verpakking van 6
Philips LED Spot - 50 W - GU10 - Koelwit licht - 3 stuks
Philips LED Spot - 50 W - GU10 - Warmwit licht - 3 stuks
Philips LED Capsule - 25 W - G9 - Warm wit licht - 6 stuks